Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik 12 hetes uh ota nem...

Kismamik 12 hetes uh ota nem voltam uh-n most 17 hetes vagyok ugye ha baj lenne a babaval azt eszre venem? Ekkora terhessegnel mar lennenek tunetei? Csak olyan sok ido meg az 3 het mire mennem kell uh-ra

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. Sajnos érdemben nem tudok válaszolni neked, csak reménykedek én is hogy így van :) 14 hetes vagyok most és engem is 12 hetes genetikán láttak utoljára. . de hál' istennek nekem nem kell várni 18 hétig mert pénteken megyek terhesgondozásra. Neked nem kellett menni?

Nyugalom, minden rendben lesz veletek :)

2015. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz menj le a védőnőhöz kérd meg h nézze meg a szívhang figyelővel.

de sztm. észre vennéd! Ne aggódj biztos minden ok!

2015. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vedonohozz jarok persze de itt nallunk csak 20hetes kortol nezzik a szivhangjat a terhesgondozoba egyebkent hsl idtenek semmi agaszto dolgot nem erzzek csak hat szeretnem tudni hogy jol van-e.feletek mar hamarabb is ellenorzzik a szivhangot?
2015. febr. 11. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem én nem stresszelem túl a babavárást, de nagyon megértem, hogy ilyenkor az ember alig várja a következő ultrahangot! Főleg, mert még olyan pici a baba, és nem érezzük, hogy minden rendben van-e odabent. De ha a 12 hetesen minden OK volt, reméljük, hogy a következőn is minden jó lesz!


De már csak pár hét, és elkezded érezni, ahogy mozog, és onnantól sokkal nyugisabb lesz minden :)

2015. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont igy vagyok mint te! Most vagyok én is 17 hetes. nagyon sokat görcsöltem, bár én talán jövőhéten megnyugodhatok, akkor megyek a dokimhoz. Én is félek mert hol érzem hol nem... Illetve olyan gyengén érzem... Az eslő terhességemnél ilyenkor már elég "aktiv" volt... Persze minden terhesség más de akkor is kétségbeejtő, főleg hogy azt mondják hogy a másodikat hamarabb és jobban érzed... :S
2015. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat igen lanyok akkor mar sokkal nyugotabb az ember ha mozog nekem eslo baba elegg sokat vartunkra es mindennap csak remelni tudom hogy minden rendbe van vele.oszinten remelem hogy nallatok is minden rendben van,es szepen fejlodik a pici babatok ha lesz ra idotok es kedvetek irjatok majd hogy hogy vagytok es hogy minden rendbe volt e veletek....:)
2015. febr. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!