Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhességnél ha...

Iren Juhasz kérdése:

16 hetes terhességnél ha valami probléma lenne, lennének tüneteim, amiről érezném hogy baj van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen tünetek vannak ha baj van pl vérzés.de ha nagyon izgulsz menj el az orvosodhoz többet ártasz az idegeskedéseddel a babának mint használsz
2011. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 16 hetes kismami vagyok és én is mindig izgulok amiatt, hogy nem veszem észre ha baj van. Nekem is azt mondták, hogy a bajnak vannak jelei: görcsölés, vérzés, nagy fájdalom... Szerintem próbálj meg megnyugodni és arra gondolni, hogy egészséges a kisbabád. Én is minig ezzel nyugtatom magam.

Boldog babavárást!

2011. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Hat en is mindig aggodok.Ugy erzem hogy elmulnak a tuneteim,de aztan visszajonnek.Remelem tenyleg minden rendben van.Dokihoz sajnos csak egy het mulva tudok menni,mert hollandiaba vagyok,es itt nem akkor megyek amikor akarok.Sajnos.
2011. márc. 13. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!