Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KIsmamak, mit tesztek szekreke...

KIsmamak, mit tesztek szekrekedes ellen?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok,es 2 hete nagyon lelassult az anyagcserem

2015. febr. 12. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sok narancs helyretette most is, (az előzőnél csak ettem, mert kívántam és nem volt székrekedésre panaszom), de csak ameddig folyamatosan, napról napra eszem.
2015. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es a sok,a napi mennyi?ar persze ez ember függö
2015. febr. 12. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Tegnap egymás után 3 közepeset ettem meg, meg később is még, pontos számot nem tudok mondani, mennyi naponta.

Kb. 2 kilót veszek egyszerre 2-3 naponta.

2015. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kellett egész terhesség alatt, egy idő után elhagytam, csak gyümölcslében ittam.

Az is lehet, a narancslé, mint sok folyadék segített, vagy a sok rost, vagy a savassága. De nekem ez használ most is.

2015. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok rost, gyümölcslé, joghurt+zabkása, de ha semmi sem segít, akkor Duphalac szirup.
2015. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segitett anno, pedig mindent kiprobaltam, meg a szilva-tej kombo sem ert semmit. A nogyogyaszom javasolta a Laevolac szirupot, teljesen artalmatlan, egesz pici babak is ihatjak. Na az helyre tett.:)
2015. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
éhgyomorra őszibaracklé, sok-sok gyümölcs és folyadék
2015. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én esténként kb. 1 dl Mira gyógyvizet iszok, amit Coop-ban meg gyógyszertárban lehet kapni. Nincs egy ezres, 0.7 l azt hiszem. Nekem nagyon bejött és a neten, a tájékoztatójában le van írva, hogy kismamák is ihatják. Ettől hatékonyabb a Hunyadi víz, de szerintem azt kismamák nem nagyon ihatják.
2015. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az segít,hogy aszalt szilvát vízben felforralok, a levével együtt megeszem,utána meleg tej.Egy óra múlva zabkorpával kevert joghurt.
2015. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sok gyümölcs tényleg segít (főleg a narancs, mandarin). Én napi 3-4 narancsot eszem meg, emellett pedig még eszem 2-3 banánt, 2-3 kiwit, 1-2 almát stb... Rengeteg gyümölcsöt eszem, és semmi problémám sincs, pedig a terhességem előtt volt a székelésre néha panaszom. Nem feltétlenül tudatosan, de rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszem. Szinte állandóan csak azt kívánom. A húsfélék amúgy lassítják a székelést (így olvastam és tapasztalom), én azt nem is tudok enni... leszámítva a halat. (21 hetes múltam négy napja)
2015. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!