Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a 20. héten + 7 kg környék...

Aki a 20. héten + 7 kg környékén járt (amit felszedett), mennyit szedett fel a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 23. hétig szedtem fel 10 kilót,a védőnő diétára fogott.Adott táblázatot h miket ehetek,de én magamnak csináltam a diétát.Pl csoki és sütemény helyett áttértem a müzlire,meg a kenyér helyett puffasztott rizst-búzát ettem.Így a 23. héttől a végéig még 5 kiló jött fel,amiből 1 kilót le is adtam szülés előtt 2 héttel.

Most hála Istennek ügyesebb vagyok,most tartok 10 kiló hízásnál és 36+3 hetes vagyok.

2015. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Esetleg megvan neked vhol a vèdőnős táblázat v amiket te ettèl?

2015. febr. 16. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon vékony voltál terhesség előtt, szerintem ne kezdj bele ilyen "diétába"


Én első terhességnél nagyon sokat felszedtem, de kb. 1 év alatt szépen lement. Majd a másodiknál valahogy nem jöttek a kilók. Alig szedtem fel 13kg aminek a következménye az volt, hogy 3 hónappal szülés után 4 kg kevesebb voltam mint terhesség előtt :( 165cm magasságomhoz alig mutatott 50kg a mérleg. Harmadik babával vagyok pocakos, úgy kb. a két terhesség közt van a jelenlegi súlygyarapodás...

A lényege annak amit leírtam, hogy szerintem amennyit Te híztál eddig egyáltalán nem sok!!!! És lehet nem most kellene ennyire szigorúan nézni a mérleg nyelvét!!

Ha meg pluszba vékony is voltál akkor meg pláne kell is ennyi!

2015. febr. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ :)

Nem voltam kövér eddig sem, lapos hasam volt, összességében elégedett voltam magammal (BMI indexem is átlagos volt), talán a combom és a fenekem volt egy kicsit nagyobb, mint kéne...

176 cm magas vagyok amúgy, gondolod, h akkor nem olyan gáz így a 7 kg, ami feljött rám? A hasam nem túl nagy amúgy (baba szépen gyarapodik, ahogy kell), a combomra és a fenekemre viszont szedtem fel... :/

Az igazság az, h a cigit is leraktam rögtön, az első 2 hétben emiatt feljött rám 2 kg. Most átlagban heti fél kg-ot hízok, néha kicsit többet.

Ha ilyen +15-17 kg-val mennék szülni, semmi bajom nem lenne, de nem akarok 20-25 kg-ot hízni :(

Ez reális lehet szerinted?

2015. febr. 19. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! pont ez a bajom nekem is :( habár en a 26 hétben vagyok, most járok kb 10 kilónál. A Vedono engem is basztat hogy ez sok. En is nagyon felek hogy hol lesz a vége...vajon ez tényleg olyan sok? Mert pár oldalon meg azt írtak hogy ennyi hízás lehet még/...
2015. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát a fene tudja, én is sok mindent olvastam már...

Vhol tényleg azt írtják, h nekem pl. a 2. trimeszterben a heti fél kg hízás normális, máshol meg ennél jóval kevesebbet olvasok :/

2015. febr. 20. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Tok jo hogy ezzel csesztetnek, mar kétszer jöttem el sírva a vedonotol.
2015. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!