Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39,6° a lázam, nem megy le,...

39,6° a lázam, nem megy le, az ügyeletet hívtam, de nem jönnek ki. Hívjak mentőt?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok, 2 napja lázas. Eddig a hűtőfürdő szépen levitte, de most sem az, sem a lázcsillapító nem segít. A férjem dolgozik, a 2 évesem már alszik. Hívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy nem jönnek ki, mert nem akut eset, vegyek be még egy lázcsillapítót és reggel menjek be a dokihoz.

Ti mit tennétek? Nem árthat ez a magas láz a babának?


2015. febr. 17. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lázcsillapítót vettél be? Más bajod is van a lázon kívül? Próbálkozz még a hűtőfürdővel, jéghideg vizes ruha homlokra, tarkóra, csuklóra, bokára!
2015. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
nagyon veszélyes a magzatra. hívj mentőt.
2015. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

De, árthat neki. Mindenképp bekell jutnod a kórházba. Szerintem mentő nem fog kijönni. Én hívnék taxit. A 2 évesed is beviszed vagy tudod valakire bízni?


Remélem minden rendben lesz, majd írd meg.


3 gyerekes anyuka

2015. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Az ügyelet sajnos ilyen.:S :( A magzatra tényleg veszélyes lehet, és éjszaka ez még feljebb is mehet. Mentőt hívj, ha az se jön ki, taxi a kórházba!
2015. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Paracetamolt vettem be, folyamatosan hűtőfürdőztem, de semmi. A torkom is fáj, és köhögök is. Voltam tegnap dokinál, azt mondta, ezt csak megfázás, mézes tea+pihenés..

Sajnos nincs kire hagyni a kicsit, ezért nem tudom mit csináljak :/

2015. febr. 17. 23:43
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

a férjed jöjjön haza!

vagy a 2 évessel irány a kórház.

a magat most az első!!!!a két évesre nem veszélyes ha felébred most, ha semmiképp nem megy máshogy.

2015. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
nem akarlak ijesztgetni, ezért nem íro, inkább kérdezem. Nem olvastad miket okozhat??
2015. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ez nem megfázás, vírus van, ami pont ilyen magas lázakkal jár, nemrég voltam benne én is, 3 napig 38 alá semmivel sem tudtam levinni. A férjed próbáljon meg haza jönni, vagy a 2 évessel irány a kórház!!
2015. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd a mentőt! Ne várd meg, míg ennél fentebb megy.. és írd majd meg, hogy mi lett!
2015. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A vírus, ami a lázat okozza még sokkal veszélyesebb a babára nézve, mint maga a láz.

Irány a kórház!!!

2015. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!