Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány 3in1 kávét lehet inni a...

Hány 3in1 kávét lehet inni a terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, minden reggel iszom egyet. Terhesség előtt napi kettőt ittam. Most is lehet kettőt? Nagyon kívánom. Vérnyomásom 110/70. Terhesség előtt is mindig alacsony volt.
2015. febr. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem instant kávából 1-et ajánlottak :)

szerencsére nem is kívántam az elején a kávét, de előtte 2-3-at ittam..... aztán beálltam az egyre.

Szerintem 3 in 1-ből lehet 2-tőt is inni.

2015. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg bírod inni, akkor nyugodtan (én az elején kifejezetten undorodtam a kávétól, pedig előtte napi 3-4-et is megittam, rendes presszót). Utána a védőnő azt mondta napi 1-et meg lehet inni, ha alacsony a vérnyomásod még ajánlani is szokták.
2015. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normál kávét is lehet inni, persze nem hatot naponta, de egy-két laza kávé simán belefér.
2015. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
1 belefér, de kettőt már ne igyál. De azt hiszem, van koffeinmentes abból is. Én midig koffeinmentes kávét ittam a terhesség alatt.
2015. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!