Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam, tele van az...

Nagyon megfáztam, tele van az arcüregem, alig kapok levegőt, fáj a fejem, a torkom.22 hetes terhesen hogyan gyógyítsam magam, mit javasoltok? Van egy infralámpánk, használhatom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Infralámpát használhatsz, igen.


A teli arcüreg azonban nálam már alapos indok az orvosra. Ha ebből arcüreggyulladás lesz, azzal akár egy hónapig is szenvedhetsz. Inkább most menj el orvoshoz, aki felírja az antibiotikumot rá, és egy hét alatt kigyógyulhatsz belőle. (Az antibiotikum nem árt a babának.)

2010. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sós vizes inhalálás és infralámpa napi 3x, ha 2 nap alatt nem enyhülnek a tünetek akkor doki. de szerintem ezektől meggyógyulsz:) jobbulást
2010. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biopptron lampat szxerezz! Napi 2-3x 10-percig kezeld, nagyon hamar rendbehozza, es folyadek.
2010. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mielött valamit is csinalnal,menj orvoshoz es majd ö megmondja,hogy mit csinaljal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy nem fájt a torkom. Az én dokim így nem is írt antibiotikumot. Nekem Bioparox spray-t ajánlott, lehet venni recpt nélkül, ezt a torkodba is fújhatod és az orrodba is. Nekem negyon bevált.
2010. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!