Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az hogy három hete...

Lehetséges az hogy három hete ígérgeti a védőnő hogy eljön hozzánk és még mindig nem ért ide?

Figyelt kérdés
Már elegem van az egészből. Három hete ígéri hogy jön és én nem tudok semmit csinálni mert azt várom hogy mikor ér ide. Nem tudok semmi olyan dologba belefogni ami hosszú ideig tart, mert félek hogy pont akkor állít be amikor kupi van.
2010. febr. 12. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm is ilyen :)

Ne foglalkozz vele, csináld a dolgod, ha pedig a kupiba állít be, mond meg neki, hogy X. napra vártad, azt beszéltétek meg, ha nem zavarja, te csinálod tovább a dolgod.

2010. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam igy. sztem hivd fel és kérdezd meg hogy meiylik nap jön, mond hogy a többin nem leszel ottno.

én ugyanigy voltam már dec ota vártam, jo én dolgozom mindennap. mult héten felhivtam hoghy a szabin leszek, melyik nap jo neki, mára beszéltük meg és jött is. 20 percet volt, nem is kellett volna parázni. és igy utolag egy nagytakaritás közepén is lehettem volna mert nem is fogalalkozott semmivel, a kutyámmal volt elfoglalva meg meg kérdezte mikor megyek a 18 hetes uh-ra.. ne paráézz rajta., állj neki aminek szeretnél, ha rosszkor jön, majd leül a kupi közepén:)

32

2010. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld magad rajta. Ha pont rosszkor jönne, nem engeded be, épp nem vagytok otthon... ha legközelebb jön, majd előtte telefonál. Emiatt ne ülj vigyázban. Vagy hívd fel és beszéljetek meg egy időpontot.

(hozzánk egyszer nem jött a baba születése előtt, azóta ha jön, telefonál és egyeztetünk)

Sok boldogságot!

2010. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem időpontot mondott mindkét alkalommal mikor jött, de mindig olyankor akart amikor nekem nem volt jó, így egyeztettünk másikat. Mond meg neki hogy mondjon egy napot és egy órát mert neked más dolgod is van mint hetekig őt várni! Hát várná a fene! Ha rosszkor jön majd elmegy és jön olyankor amikor jó, nehogy már te alkalmazkodj hozzá!
2010. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én terhesség alatt mindig magam mentem a védőnőhöz, mikor NEKEM volt jó :)
2010. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!