Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteres kismamák,...

Első trimeszteres kismamák, ti hogy vagytok mostanában a szerelmeskedéssel?

Figyelt kérdés
a 9.hetemet kezdtem de mióta tudom,h.várandós vagyok,alig voltunk együtt.3.baba de az elején paráztam,h.nehogy baja legyen(tudom,h.nem lehet)meg sokat émelyegtem.Mostanában viszont nem is hiányzik,tök jól meg vagyok nélküle de a páromat sajnálom már :(
2015. febr. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 9 hetes vagyok és az elejètől nincs szex! Veszélyeztetett vagyok, igaz nincs semmi bajom csak több missedem volt és ezért az óvatosság! Amúgy meg egyfeszt hányok úgyhogy hátam közepére sem kívánom...! úgyhogy én csak álmodozom...:)))
2015. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hetes vagyok, nekem párom csak hétvégén van itthon sajnos, mi ugyanolyan gyakorisággal vagyunk együtt, de kívánom is... De én azok közé a szerencsések közé tartozom, akinek semmi baja nincsen, max a kívánósság...
2015. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok. Egyszer próbáltuk és nem esett jól így abbahagytuk és felfüggesztettük egy időre. Aztán más gond is volt igy meg főleg halasztva lett 12 hetes korig.
2015. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia 5hetes vagyok harmadikkal szintén de nem merek első két terhességgel barnáztam most nem de akkor sem merek félek bár nagyon kivánom! :(
2015. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap voltunk együtt de végig féltem,h.baj lesz :(nem akarok félni,nem tudom mi ez most...2.babámmal 10hetesen nagyon véreztem,azt hittük elment,mentő vitt be de hála istennek minden rendben volt.
2015. febr. 19. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!