Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szedtétek a magnéziumot?

Meddig szedtétek a magnéziumot?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél a 36-dik hétig szedtem, most másik védőnő van, ő azt mondta, hogy a 38-dik hétig szedjem, az orvosom is más, tőle meg elfelejtettem megkérdezni, de hozzá csak 2 hét múlva megyek NST-re, hogy őt megkérdezném. Most vagyok 35 hetes.
2015. febr. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
38. vagy 39. hétig. Nekem a szülésznőm mondta, hogy nyugodtan szedhetem,akár végig is.
2015. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is végig szedtem a görcsölés ellen, 38. héten szültem. (2 óra alatt, a magnézium semmibe nem zavart bele.)
2015. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

36. hétig szokták ajánlani, szerintem felesleges a 38.-ig szedni, nem véletlenül nem ajánlják addig. Én csak azért szedtem most a 37-ig, mert a doki külön mondta, hogy szedjem addig, mert korán kezdett nyílni a méhszáj. De a végén már csak magne b6-ot szedtem, az meg ugye elég lájtos. :) most, hogy abbahagytam, kb folyamatosan keményedek, de már nem ijednék meg, ha úgy döntene a kisasszony, hogy kibújik. :)


38 hetes kismama

2015. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen zárt a méhszájam.
2015. febr. 19. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A 36. hétig szedtem naponta 2-3 magnerotot. Az orvosom azt mondta, hogy ekkora dózis egy 35-36. hetes méhet már nem tartana vissza attól, hogy meginduljon a szülés, így értelmetlen is lett volna továbbszedni. Már a betöltött 40. hétnél tartok, a kisfiam igencsak jól érzi magát odabent.
2015. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!