Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti milyen és mennyi...

Kismamák! Ti milyen és mennyi vitamint szedtetek terhesség alatt? Nekem szednem kell vasat amibe van folsav is, magnéziumot, vigantolt, es gravidát. Egy kicsit soknak tartom, szinte egesz nap gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magnézium + terhesvitamin a végén vas.
2014. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A vasat még csak most kezdtem el szedni 30 hetes vagyok.D vitamint pluszba nem is szedtél?
2014. aug. 3. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Van egy baba benned, aki elszívja a tartalékaidat, ezért kell pótolni!

Lehet azt is hogy nem szeded, de akkor vagy a te egészséged megy rá, vagy a babáé, ezret kell pótolni. Valószínű ézkezésdel nem viszel be eleget, ezért kell a + vitamin!

2014. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem, mellé Jodid (jód), vas, a végén kellett még Panangin is (K vitamin). Mind vérkép alapján.
2014. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elevitet és Neo-Ferro Folgamát szedtem a terhesség elejétől, mert nagyon vérszegény voltam. Ez napi három bogyó volt.
2014. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ditta323 ***** válasza:

Én speciel semmit nem szedek. Eddig nem is kellett. Max mg-t szedtem 1* egy nap kb 1, 1,5 hónapig, de hasmenést okozott.

Majd most kiderül, hogy milyen lett a vérképem /remélem hasonló mint az utolsó és akkor nem szedek továbbra sem semmit.

34 hkm.

2014. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy doboz gravidát szedtem be, emellett vasat és folsavat szedtem a 16. héttől (dokim mindenkinek felírja, hogy megelőzze a vérszegénységet). Emellett magnézium, kalcium és d-vitamin pezsgőtabelettát ittam minden nap a 24. héttől.
2014. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!En magneziumot szedek 3X1-et a szurkalasok miatt.Neo-Ferro-Folgammat 2X1-et, de nem a rossz verkep miatt csak a doki mondta hogy kell.D vitamint szinted mert kell a 30.hettol.Gravidat meg csak a sajat megnyutatasom erdekeben szedem mert nem eszek sok gyumit.Csak az aggaszt, hogy a gravidaba van minden megis pluszba kell ezeket is szednem.
2014. aug. 3. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Magnézium +B6, folsav, vas, d3vitamin, gravida. :)
2014. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es vagyok a kalciumot elfelejtettem azt is szedtem :)
2014. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!