Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy gyógyszer...

Lehetséges, hogy gyógyszer mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés
Rendesen szedtem a gyógyszert, nem hagytam ki sose(max 2 órát csúszott a bevétel, mikor hogy volt időm beszedni). Sajnos párommal 3 hónappal ezelőtt voltam együtt utoljára, mert külföldre ment dolgozni. Azóta rendesen meghíztam (5-6kilót), érzékeny vagyok a szagokra, a pocakom kikerekedett, igaz a fenekem is, combom is, hangulatingadozásaim vannak. A menzeszem viszont megjön azóta is, igaz a gyógyszermentes időszakokban 7 napból kb 2-3 napot vérzek csak. Van már egy gyermekünk, ő nála se voltam rosszul(akkoriba nem is szedtem gyógyszert).Még annyi, hogy 7. hónapja hogy abba hagytam a dohányzást teljesen, s ez miatt is jobban eszek. Veszek tesztet persze, de addig is érdekelne a véleményetek.

2015. febr. 20. 00:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért is jut eszembe, hogy esetleg terhes vagyok, mert ma a munkahelyemet ketten is meglepő módon rákérdeztek, hogy meghízott?!Csak nem baba lesz...":D

Ledöbbentem mikor a 2. ügyfél is erre kérdezett rá....

2015. febr. 20. 00:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Csak az nem lehet aki nem szexel vagy nincs méhe.
2015. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De ha szexelés előtt utánanéznél a dolgoknak, és pl tudnád, mi az a Pearl-index, akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket.
2015. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, tesztelj, de a rendszertelen nemi élet is bekavarhat a ciklusba. Ha rendesen szeded a gyógyszert, kevés az esélye.
2015. febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a párod külföldön van, akkor minek szedsz gyógyszert?
2015. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Ha a párod külföldön van, akkor minek szedsz gyógyszert?"


Mert az nem olyan, hogy rendszertelenül össze-vissza lehet szedni.

2015. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen rendesen szedted mint írod akkor szinte kizárt a terhesség.
2015. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen hormonproblémára tippelnék.
2015. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet??
2015. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt alkalmam venni, sajnos elég beteg lettem közbe, holnap veszek, s megírom ha érdekel.
2015. febr. 23. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!