Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes tehességnél meg lehet...

14hetes tehességnél meg lehet mondani hogy fiú vagy lány,1-2hete már érzem a levegőbuborékot!?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél 13 hetesen megmondta a doki, hgoy fiú, a másodiknál 15 hetesen nem 100%-ra mondta, hogy lány. De lány lett. :)
2012. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4D-én biztos de 2D-sen szerintem ilyenkor még találgatás,van akinek bejön van akinek változik,,,
2012. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az határozza meg,hogy mikortól tudják megmondani a baba nemét, hogy mikortól érzed a buborékokat.Ennek ehhez semmi köze.Ahogy korábban írták, 4D-s UH-n szinte biztosan meg tudják már mondani, de a 2D-sen nem valószínű.Nekünk 17. hetes 4D-sen mondták meg,hogy kisfiúnk lesz.És az is lett. :)
2012. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó:miért mentetek már 17 hetesen 4d-re??csak kiváncsiskodom;)
2012. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 12 hetesen tuti lányt mondtak 4D-n. majd 15 hetesen tuti fiút.azóta nem voltam..
2012. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok vagyok:

Azért mentünk,mert hatalmas élmény volt.Sokan azt hiszik,hogy ilyenkor még "nem érdemes",mert semmi nem látszik.Ez butaság!!! Mindene meg van,rengeteg még a hely a pocakban és eszméletlen milyen aktívak ilyen korban.Látszik mindene,egészben.Aztán voltunk még a 28. héten is és bár hatalmas volt a különbség,egyiket sem bántam meg. SŐT!!!Az 1. alkalommal még egészben bele fért a képbe a kisfiam, a második alkalommal már csak részletekben volt rajta a felvételen.

Még mielőtt valaki belém kötne, nem vet fel a pénz.EÜ pénztárra elszámolták.

2012. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a kérdező 3.:csak azért kérdeztem mert én is már szeretnék olyan 19-20 hetsen elmenni és csakis azért hogy ott ugye mindent megnéznek és megnyugodjak,hogy minden oké aztán majd megyünk még később is:)csak tudod a doki nem néz se orrcsontot se nekem lényeges dolgokat de lehet bekérem majd magam egy genetikaira mert azt mondta megoldható és az meg ingyen is lenne...
2012. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!