Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezne, hogy a magzatvizem...

Létezne, hogy a magzatvizem szivárog?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok.Átlátszó színű folyásom van.Mitől lehet?Milyen érzés ha a magzatvíz szivárog?
2010. febr. 12. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlátszó a színe a folyásodnak és többször is tapasztalod egy nap alatt,hogy folyik,és elázik a bugyid is,akkor elképzelhető,hogy a magzatvized szivárog.

Nekem az első babával éjjel folyt el,2 nagyobb bluggy formájában jött a víz,nem lehetett összetéveszteni semmivel.Frankón elázott az ágy alattam,mintha bepisiltem volna.

Ha jól tudom,lehet olyan betétet kapni(nem tudom hol,és hogy mennyiért)

ami kimutatja,hogy magzatvíz-e,vagy nem.

Elszíneződik talán?!!!!

De ha erre gyanakszol,inkább a dokidat kéne felhívnod,vagy bemenni a kórházba.

2010. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Patikában lehet kapni olyan betétet, ami elszíneződik, ha a magzatvíz éri.. A nevét sajnos nem tudom :(
2010. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első babás anyukák nemigen tudják milyen az ha szivárog, szóval sztem menj le a patikába kérj olyat,kitudja...és jobb megijedni mint félni ^^


De amúgy a wv-papíros trükköt is ajánlják,de sztem az folyásnál is át tud ázni :D ^^

2010. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz szerezni lakmusz papírt, az is kimutatja, ha magzatvíz, kék lesz olyankor.
2010. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakmuszt is patikában tudsz venni. Utána néztem a betétnek és úgy néz ki, kivonták a forgalomból :(
2010. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága alakmusz 3000 ft.Elmész és a dokid megnézi!!

Én is azt hittem, olyan sok volt és vizszeru, ha nem volt rajtam semmi, folyt le a combomon...

És nem az volt, csak bővebb folyás, és semmi baci.



38 h km

2010. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, nekem lakmusszal nézte a szülész, és a szivárgó magzatvizre azt mondta nem az... erről ennyit. A váltásnak kellett felvilágosítani a hölgyet, hogy 1 az mvíz, 2 a szép enyhén sárgás vízet nem kell lakmusszal ellenőrizni+ a véres nyákdugó(neg. bacis lelet)


Csak azért, hogy ha valamit nem figyelsz, akkor lakmusszal is el lehet szúrni.

2010. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!