Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem szivarog a magzatviz...

Szerintem szivarog a magzatvizem, meddig huzgatom meg? 38+4hetes vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon varjuk mar,igy nembannam ha mar jonnee csak annyit ereztem,hogy valami kicsuszott...a nyakdugo mar elment 3napja,mostmeg egy par csepp csak de tuti magzatviz volt.Angliai kismama vagyok,igy itt csak akkor fogadnak a korhazba ha mar 5perces fajasaim vannak....
2010. jan. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem órák. Nekem felső burokrepedésem volt, nálam is szivárgott. A "pukkanástól" számítva 16 óra múlva lett meg a lányom.
2010. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hányadik gyerkőc? Amúgy a magzatvíz szivárgása (ha valóban az) nálunk azonnali ok az indulásra! Én kórházban voltam már, amikor elfolyt, utána megkezdődtek szabályosan a fájások. Kitartást és Minden Jót Nektek, és szerintem szedelőzködj!!
2010. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem kell sokáig várnotok, hamarosan meglesz a pici!! Gratulálok és könnyű szülést, sok tejcsit kívánok!!!
2010. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nikcsi ***** válasza:

Szia!

En is Angliabol irok, mar szultem itt es most vagyok 36+5 hetes a masodik babaval.

Szerintem szolj be a labour ward-ra hogy mi a helyzet es majd ok megmondjak hogy mikor menj be. De igy fajasok hianyaban ma meg szerintem nem kell bemenned. Hivd fel oket, az a tuti! :)

Sok sikert!

2010. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is Angliaban szultem. Mindenkeppen hivd fel a korhazat.

Nem tudom, hogy ez teruletenkent valtozik-e, de egy megindult szulesnel mindenkeppen telefonalni kell, nekem anno 100szor elmondtak. Es majd akkor telefonon utasitanak, hogy mit kell tenned.

Ne varj otthon csordogalo magzatvizzel semmire, telefonalj.

(A sarga terhesmappad elso oldalan meg kell talalnod a telefonszamokat, mar az elejen megadjak, hogy mit kell hivni a 20. hetig, ha gond van, illetve a 20. het utan, ha szulesre, vagy egyeb dologra gyanakszol.)

Nekem is magzatviz elfolyassal indult a szulesem, azonnal telefonaltam es nem kellett fajasokat varnom.

Be kellett mennem, megvizsgaltak, vettek vert es kenetet, azonnal kiertekeltek, megneztek, hogy van-e valamilyen fertozesem, nem volt, fajasom sem volt, a magzatviz tiszta volt, a baba rendben. Igy hazaengedtek, hogy otthon varjam meg a fajasokat. Ot perceseknel ISMET telefonalnom kellett, jelezni, hogy megyek, varjanak, keszuljenek.

Szoval ne varj semmire, telefonalj, nem fognak hulyenek nezni. Ilyenkor meg kell vizsgalniuk, hogy nincs-e semmilyen fertozesed.

2010. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikcsi ***** válasza:
Utolso elotti valaszolo vagyok, na mi ujsag? Telefonaltal? Remelem jol vagytok! :)
2010. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!