Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen lehet már pocak...

17 hetesen lehet már pocak első terhességnél?

Figyelt kérdés
167 centihez vagyok 60 kiló. Fölösleg a hasamon azért van bőven. Esküvő miatt kérdem. :) ruha miatt tartok egy kicsit.

2015. febr. 20. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, én már 15 hetesen terhesfarmert hordtam, mert onnantól végképp nem jött rám egyik nadrágom sem (első terhesség). Vagyis rám jött, csak ugye, begombolni már nem sikerült. Igazából azt senki nem tudja megmondani neked, hogy nálad hogy alakul a dolog, mert eléggé egyén és alkatfüggő. Én pici vagyok, 156 centi, 45,5 kilóval kezdtem a terhességem, rajtam 12-13 hetesen már simán kiszúrta a terhességet, aki ismert, és tudta, hogy milyen lapos a hasam alapból. Most 19 hetesen már eléggé egyértelmű pocakom van, de van, akin félidőig nem látszik semmi, szóval tényleg nagyon változó.
2015. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én pont mivel alapból pocakos vagyok úgy gondolom hogy valamivel később fog látszani de nem tudom kinek hogy látszik. Az én agyam csak felváltva jár a babán és az esküvőn így gondolkozok ezen egy pár napja. :) me értsétek félre, nem csak ezen, de néha az eszembe jut.
2015. febr. 20. 22:34
 3/16 anonim ***** válasza:
165 centivel 60 kilóval kezdtem az első terhességem. A 14. héttől már a farmereimet nem tudtam begombolni, így kismamanacit kellett vennem. Akkor már látszott a pocakom. Barátnőmnek 20 hetesen volt akkora, úgyhogy sokmindentől függ.
2015. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt hiszem majd meg lesz véve a ruhám az utolsó héten. :)
2015. febr. 20. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, egyénfüggő... 175 magas vagyok, 65 kilóval kezdtem, 12 hetesen már terhesnacit hordtam, mert fenn volt 7 kiló, meg a pocak ugye. Nem szóltam a munkahelyemen, de kiszúrták. Én mindkét gyerekkel 20-22 kilót híztam, a legdurvább az utolsó 1-2 hónap volt. Mikor lesz az esküvő?
2015. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Aprilis 25 és most vagyok 8 hetes.

Tényleg annyi, hogy 9 éves koromban se voltam kover de pocakom volt. Mindig így volt.

2015. febr. 20. 23:16
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az ugye 2 hónap. Esetleg tudsz olyan ruhát rendelni, ami pl. felül feszülősebb, alul meg igények szerint bővíthető?:)
2015. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Olyan ruhát nézegetek aminek a hasán két oldalt már a szoknya része kezdődik. Elol még a felső része van.

Szerinted az egész has nő vagy az alsó része először? Vagy ez is alkat függő?

2015. febr. 21. 00:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 62 kg voltam (168 cm) és a 17. hétre lett pont kis pocakom. Akkor már nagyon esélyes, hogy látszani fog, még akkor is ha terhesség előtt id volt 1 kis pocakod.
2015. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám az utolsó pillanatra a ruhavásárlást, hanem hátul fűzős ruhát néznék, abba bele.is férsz majd tutira és ha A vonalút nézel jól.is fog állni nem fog látszódni benned, akkora hasad még tutira nemlesz ha nem nő extrém gyorsan:)
2015. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!