Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony alkatúak, első babával...

Vékony alkatúak, első babával mikor kezdett el látszani valami?

Figyelt kérdés
Itt most nem feltétlenül arra gondolok amikor már egyértelműen látszott, hogy baba van a dologban, hanem mondjuk ide értem azt a pocinövekedést is, amit hízásnak is lehet nézni. :) akár vizesedéstől, akár puffadástól..

2014. máj. 20. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan 14-16 hét felé kezdett látszani, de még csak amolyan jóllakottnak néztem ki. :) Terhesnek csak 20 hét felett néztem ki.
2014. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
164cm vagyok, 52kg-val kezdtem. 18.hétig úgy néztem ki, mint aki jóllakott, vagy felpuffadt. Kb félidőtől kezdett kerekedni, amikor már terhes pocinak nézett ki.
2014. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18. héttől, mondjuk én jó magas is vagyok.
2014. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28. héttől. Itt nem is csak a vékonyság számít, hanem a magasság, csípő szélessége.
2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a 20. héttől kezdett látványos lenni, előtte még el tudtam dugni. Vékony vagyok, alacsony is, a csípőm viszonylag széles.
2014. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. a 16. hétig még nézhető puffadásnak, hízasnak, de utána már nem nagyon, mert máshogy nő a has és elég gyors ütemben :)
2014. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, de nem magas, illetve a csípőm szélesebb. Én már a 8. hétben észrevettem a változást, azt mondták rá, hogy csak puffadás, viszont én nem éreztem puffadtnak a hasam. A 10. héttől kezdett látványosan kiemelkedni, mivel tök lapos hasam volt.

19-20. hétben óriásit nőtt, az volt a legnagyobb ugrás. Azóta is szépen nődögél, kis formás, úgy szeretem. :)

34 h km

2014. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

168cm vagyok és alig 50kg voltam amikor várandós lettem.

Én a 15-16. héten láttam magamon azt, mintha jól laktam volna és a 20. héten passzos felsőkben már látszódott egy cuki kis pocak is, most 26. hetesen már szép kismamis pocakom van :)

2014. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) akkor azt hiszem erre még várnom kell... hét hetes vagyok, és néhány nőnek ilyenkor már olyan szépen látszik a változás az alapállapothoz képest, hát nekem semmi :D pedig jó lenne már pocisodni.

170 cm és 55 kiló vagyok egyébként, a hasamon alapból volt egy pici párnácska - mint szerintem majdnem mindenkinek akinek nem izmos.

2014. máj. 20. 11:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Mar valaszoltam korabban, csak most reagalok az utolso kommentedre. Elhiszem, hogy akarnal mar pocisodni, de hidd el, annyira nem lesz majd kellemes, ha no a hasad. En is vekony vagyok, hozzad hasonlo parameterekkel, mar eleg nagy hassal, es mostanra bizony elegge feszul a borom. Minden nap kennem kell kakaovajas olajjal, hogy ne huzodjon a bor es megprobaljam elkerulni a csikokat is. Szoval ez az elejen nagyon izgalmas, meg jo, de kesobb mar annyira nem :)
2014. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!