Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki a terhesség...

Van itt olyan aki a terhesség elején enyhén vérzett?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen és progeszteront kaptam rá.


Anya rólam 11 hetesen szerzett tudomást szóval feltételezem hogy ő vérzett menzi idején.

2015. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vâlaszt én is 6 hetes vagyok, kaptam gyógyszert de nagyon félek :( Te mennyire véreztél?
2015. febr. 22. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár csepp barnázás volt, szerencsém volt mert egy órával a dokim rendelése előtt történt. Este is volt pár csepp és másnapra elmúlt. Hála a jó égnek azóta semmi barna, már lassan három hete!! De néha az eszembe jut es elkezdek felni nehogy baj legyen.
2015. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a wc papíron van halvány rózsaszín és átlátszó nyálka bocsi csak így tudom leírni :S De nem görcsölök..
2015. febr. 22. 00:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Én se görcsöltem. Azért is írtak fel nekünk gyógyszert :) ugy értem ha vetélés kezdődne már a gyógyszer nem hiszem hogy segitene. Szóval nyugi. Pont ezért kell azonnal orvoshoz venni, hogy megelőzzük a bajt.
2015. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*menni
2015. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem másfél hétig barna folyásom volt..kaptam rá utrogestant pár nap alatt elmúlt...most mikor a mensim időpontjába voltam megint előjött egy napra..(gondolom a szervezetem emlékezett a mensire vagy nem is tudom,hogy mondják ezt) én is megijedtem...állítólag 12.hét után már nem jön elő..legalábbis nagyon remélem mert frászt kapok már...a legjobbakat mindannyiuknak
2015. febr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anyukám az első3 hónapban szinte teljesen úgy, mint amikor mensije volt.. (Neki alapból akkoriban gyenge volt)

Nem kapott semmit ra,a ddigra tudta, hogy terhes velem..

Semmi bajunk nem lett

Nekedmeg kezelik is

Ne stresszelj, nem segít, hanem ront, tudom könnyű mondani, de nyugi

2015. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 14.hetet,ma barnáztam,nem csak a 12.hétig lehet.nem kaptam rá semmit,csak sok pihenést javasoltak,remélem,nem lesz semmi baj.kitartást mindenkinek,aki hasonló cipőben jár.
2015. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kedden töltöm az 5 hetet lekopogom nekem barnazasom sem volt csak amikor megkellett vna jönnie előtte 2 napra olyan piros csepp volt a bugyimon és hát 2 napra ra nem jött még mindig meg vártam megint 2 napot és teszteltem és az első teszt nagyon halvány volt másnap már szép erős. Nekem már most mondta a doki h szedjek folsavat tekintettel az előző terhességemre.
2015. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!