Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok. A 11...

24 hetes kismama vagyok. A 11 hetes es a 14 hetes Uh-n is azt mondtak hogy kisfiu. Most voltam a 23 hetes Uh-n es azt mondtak hogy kislany. Akkor most kislany vagy kisfiu lesz? (Tudom hogy biztosan csak a szüleskor tudom meg)

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Kislány, én is hasonlóan jártam, kislány lett.
2015. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
tök mindegy, nem?
2015. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tok mindegy mert mar van egy fiu is meg egy kislany is :)
2015. febr. 22. 11:04
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az utolsó eredménynek higgy, a 11. héten még gyakorlatilag nincs különbség a lányok és a fiúk külső nemi szervei közt, a 14. héten se nagy. A 23 hetes viszont már eléggé biztos.
2015. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 11 és 14 hetesen még nagyon korai volt bármit is mondani. Nem is nagyon értem, hogy 11 hetesen mit láttak? Na mindegy. Viszont 23 hetesen azért már jól lehet látni ha nem takarja el magát, úgyhogy én azt mondanám, hogy a 23 hetes UH-nál látottak lehet az igazság. Vagyis, hogy kislány. :) De majd kiderül. :)
2015. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat :)
2015. febr. 22. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második, már ne is haragudj de elég prosztó vagy... Egyrészről neked mi közöd hozzá, hogy a kérdezőnek mennyire mindegy hogy fiú lesz-e vagy lány? És ha már van 5 fia és szeretne egy lányt??? Hadd döntse el talán ő, hogy tökmindegy-e neki, vagy szeretne kicsit jobban valamelyiket!

Neked van gyereked? Te kíváncsi voltál a nemére? Ha igen, miért, ha tökmindegy?

Amúgy szerintem ennyi idősen nem hátrány a vásárlásnál sem hogy milyen bútorokat, ruhákat, kiegészítőket nézzenek.


Kedves Kérdező, én is a legutolsó ultrahangnak hinnék:)

2015. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!