Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen lehet szexelni?

8 hetes terhesen lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Bevérzésem volt,de az utolsó UH-on mindent rendben találtak.
2010. febr. 12. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor, ha minden rendben van, nyugodtan :)) Végig lehet, ha mégsem, a doki fog szólni :)
2010. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha bírtok, akkor még 8 hónaposan is lehet!
2010. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Más hasonló kérdésnél volt egy-két kommentelő,aki kimondottan nem ajánlja.
2010. febr. 12. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Butaság, akár még az utolsó napon is lehet :) Van, aki szülésbeindításra is használja akkor :)) Persze, hogy lehet, mindent, ami jól esik:) Ami Neked jó, az a picinek is..
2010. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pl kimondottan nem ajánlom az első trimeszterben, főleg ha már volt bevérzésed.

Volt már vetélésem , nem szex miatt, de akkoriban sokat olvasgattam a "vetélős" fórumokat..., szerintem várd meg a 12. hetet.

2010. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém eddig terhesen 2 dokinál + 1 uh-os orvosnál járni, mindhárom azt tanácsolta, hogy az 12. hétig ne legyen hagyományos szex.
2010. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vérzés után el szoktak tiltani, kérdezz rá a dokidnál. Engem eltiltottak, igaz az már a 29. héten volt, de a 12. hét előtt még nagyobb a vetélés esélye. Én várnék legalább 4 hetet, és egyeztetnék a dokival.
2010. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem tiltott el, akkor lehet akár végig is.
2010. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 12. héttől annyit szexelhetsz amennyit akarsz, ez a hátralevő 4 hét szerintem megér annyit, hogy ne kockáztass.
2010. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is kb akkor volt bevérzésem, a doki elis tiltott a szextől,én meg annyira megijedtem hogy azóta se nagyon csináljuk mert rettegek nehogy idő előtt meginduljon a szülés,a méhem ugyanis nagyon sérülékeny,elég ha megvizsgál a doki,2-3 napig jön belőlem mindenféle pirosas cucc,már azthittem a nyákdugó,de még nem..
2010. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!