Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen lehet szexeln...

5 hetes terhesen lehet szexelni? Ugye nem fog vetélést okozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha még orvos nem látott akkor én várnék vele.Legalábbis nálam 6 hetes már ott volt egy vérömleny a petezsák mellett,ami a sexel akár vetélést is okozhatott volna.Persze ez ritkán van,de sosem lehet ugye tudni.
2010. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is találtak egy vérömlenyt 6 hetesen, ami miatt vérezgettem is, szóval a sex szóba sem jöhetett. Jobb, ha előbb elmész a dokihoz, és Uh-ra is. Ha ott mindent rendben látnak, akkor semmi akadálya.
2010. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezd meg, ha engedi akkor csináljátok, de én pl nem tettem, mert olvastam eleget olyat hogy szex után vérezni kezdett valaki.

A szex nem lehet senkinek olyan fontos hogy megérje akár egy ezred százalékban is kockáztatni. Nekem eszembe sem jutott a szex az elején....a fontos az volt hogy minél kíméletesebben mozogjak az első harmadban, a szex volt az utolsó ami eszembe jutott.

2010. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na most nagyon megrémisztettetek :( azt gondoltam olyan válaszokat fogok kapni,hogy persze,ez egy természetes állapot.

Előzőnek:nekem igenis eszembe jutott a szex,hiszen kívánom,viszont annyira elbizonytalanítottatok,hogy ezek után nem lesz összebújás,majd két hét múlva megyek az orvosomhoz,ha ő engedélyezi akkor majd összebújunk.

2010. szept. 17. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Az tény, hogyha veszélyeztetett terhes valaki, akkor tilos a szex az elejétől fogva. Persze, jobb előbb túlesni az orvosi vizsgálaton, biztos, ami biztos.

De, ha nincs semmilyen erre utaló tüneted, akkor nyugodtan lehet szexelni, ne aggódj emiatt!

(Viszont, ha szex után észreveszel valami barnás vagy véres folyást, akkor bizony minél előbb el kell menni orvoshoz.)

2010. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudod kedves előző,azért megyek csak két hét múlva mert akkor már remélhetőleg lesz szívhang,és előtte,ha nincs probléma akkor nem kell menni.Elvileg én úgy tudom nyugodtan lehet szeretkezni,csak nyilván gyendédebben,óvatosabban...szívinfarktust kapnék,ha egy szex miatt lenne barnázás,ne adj'Isten vérzés.Első baba,még nincs tapasztalatunk,így azthiszem marad az önmegtartóztatás addig.Részemről legalábbis,apust azért nem büntetem annyira ;)
2010. szept. 17. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban az első trimeszter a mérvadó vetélés ügyben. Így a 12. hétig ha veszélyeztetett valaki nem ajánlatos a szex. Szerintem várj addig míg doki nem látott, aztán ha minden oké nyugodtan lehet.

Nekem is ment el baba 8 hetesen, ezért most az elején kb.14. hétig muszáj volt kerülni, de azóta mai napig aktív még a szexuális életünk.:)


34 heteske

2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem valamit félreértettél, vagy csak kedvességből tetted oda a kedves jelzőt, akkor elnézést:) Mert én is ugyanezt írtam le. Lehet nyugodtan szexelni, de nem árt az óvatósság.

Amúgy én én nem bírtam ki, 5 hetesen is voltam orvosnál, 8 hetesen is elmentem, akkor már vérvétel is volt, de szerintem ez változó, van, amikor később küldenek vérvételre.

2010. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!