Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesen...

Veszélyeztetett terhesen lehet szexelni? 2 éve volt egy vetélésem és emiatt vagyok vesz. Már 25 hetes vagyok és eddig nem mertünk belemerülni a dolgokba (a párom nagyon jól tolerálja)? A dokit pedig elfelejtettem kérdezni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi,ne nevessetek ki.
2010. máj. 10. 20:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhesen nem szabad!! Bírjátok ki, és oldjátok meg, legyetek kreatívak! Most a baba a legfontosabb, nem?
2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nincs semmi bajod, nem vérzel, zárt a méhszáj stb... akkor lehet.


èn az elsö trimeszterben véreztem azóta csak pettingeltünk de nagyon keveset mert félek, igaz most görcsölök állandóan esténként,így ez miatt is félek. Midnetöl félek.

2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,persze,hogy ő a legfontosabb,csak nem szeretném a férjemet sem elhanyagolni..:-))))
2010. máj. 10. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a teherbe esésem előtt 6 hónappal volt egy vetélésem, 3 hónapos volt a picim.Veszélyeztetett lettem a mostani manócskámmal.Eleinte mi is nagyon féltünk, az első 12 hétben semmi, aztán hónaponta 1szer.:)Most sem visszük túlzásba, de azért néha összebújunk.Az orvos nekem erre a kérdésre azt mondta, hogy ha épp egészséges a magzat akkor nem lesz semmi baja, persze a KamaSutrát ne most akarjuk lapozgatni.:)Persze nekem teljesen zárt a méhszájam, és nincs semmi problémám.Ha neked is probléma mentes a terhességed akkor nyugodtan bujjatok össze, semmi baj nem lesz belőle.Utána azért ne akarj egyből kikelni az ágyból, maradj kicsit fekve, a keményedés miatt.

Boldog Babavárást!

29 hetes km.

2010. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Utolsó véletlenül rányomtam a "félig-meddig hasznos" válaszra!De az elsőt akartam,hogy ez a válasz is hasznos volt.Bocsika:-)))
2010. máj. 11. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, itt nem ez a lényeg!:)

Szép napot mindenkinek!!!

2010. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!