Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki használt...

Van olyan kismama aki használta a borostyánláncot?

Figyelt kérdés

Nem a baba,hanem az anyuka vagy kismama,mert olvastam hogy nekünk is lehet,sok mindenre jó a mamáknak is,és kíváncsi lennék ha valaki használt ilyet,volt e valami hatása,változás,volt e értelme..stb?

(13h)


2010. febr. 12. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

elvileg fogzáskönnyítő,gyulladáscsökkentő.Csak a fiam nyakában volt,olyannyira megkönnyítette a fogzást,hogy 1 éves koráig ki sem jöttek :-)

én nyakamban zöld achát van-ez elvileg "bábakő".Segíti a terhességet.De igazándiból fogalmam sincs hogy használ e.

2010. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is halottam róla de nem tudom hol lehet beszerezni??
2010. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én neten láttam,www.borostyanlanc.hu,itt.
2010. febr. 16. 18:45
 4/4 LN09 ***** válasza:

Szia!

Barátnőm kislányának a nyakába van borostyán lánc. Én nem hallottam, hogy várandósoknak is jó lenne...


Azt tudom, hogy a karneol segíti a teherbe esést, malachitot pedig a szülő nő kezében kell tartani, mert állítólag könnyíti a szülést.

Nem tudom. Nemrég volt egy ilyen korszakom amikor hittem a kövekben, van is egy rakással. De sztem nem használnak semmit, pedig igen erősen hittem bennük.

Kiadtam egy csomó pénzt csak...


Persze, ettől függetlenűl biztos van akinek használ. De barátnőm lányának nem segíti a fogzását.

2010. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!