Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez a fajdalom 34...

Normalis ez a fajdalom 34 hetesen?

Figyelt kérdés
Faj a derekam, amolyan menstruacios fajdalom. delelott fajt, aztan megszunt, most megint faj, folyamatos, tompa, nem nyilallo. Nem faradt fajdalom, inkabb olyan mintha valaminek az "eloszele" lenne. Mitol lehet?

2015. febr. 23. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy már készül a baba a születésre. Bár azért még egy hónapot ki kéne húznia,de ezt úgyis ő dönti el,nem te. :S Pihenj sokat ha van rá lehetőséged, és igyál sok folyadékot. Aztán figyelgesd,hogy hogy mozog a kicsi. Nem mozog-e kevesebbet vagy másképp mint szokott. Ha észreveszed,hogy már olyan jellegűek a fájdalmak mintha beindult volna a szülés,inkább hívd fel a kórházban a nőgyógyászati ügyeletet és mondd el a panaszokat vagy ha van dokid akkor őt. Bár ha nem akarsz idegeskedni,akkor hívhatod most is.
2015. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Programozott csaszarom lesz egy honap mulva, mar ha kihuzza addig... A baba aktiv, sokat mozog, nagyon erosen.Lehet a melegfront miatt erzem olyan kulonosen magam? ha holnap is fajni fog, felhivom a dokim...
2015. febr. 23. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is igen. Nekem amikor jön a hideg meg van egész nap meg sem moccan,max. egyszer-kétszer,ha meg jön a meleg,akkor meg van bolondulva és össze-visszakalimpál,fejel,rugdos. :D Miért lesz programozott császárod,ha szabad tudnom?
2015. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hoppá,nem kell a "meg" a jön a hideghez. :D
2015. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na nem tudok írni,már olyan álmos vagyok. Azt akartam írni,hogy ha jön a hideg,van,hogy nem mozog.
2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) megertettelek igyis. Az en babam mikor napos ido van kint kuksol, alig moccan, mikor be van borulva pedig meg van bolondulva... Ugy erzem szetszed...Elozo babat surgossegi csaszarral szultem(16 ora vajudas utan). Nagyjabol tudom milyenek a fajasok, azert vagyok megijedve... Bar a burkot repesztettek elsonel, de most annyira nyomta magat a babam, feszitett, szinte biztos voltam benne hogy kireped es elfolyik a magzatviz, de szerencsere nem :)) ugy erzem nem akar mar bent lenni...
2015. febr. 23. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igen. Nekem egy ismerősöm bent feküdt a kórházban,mert már a 41. hétben volt. Úgy volt,hogy megindítják neki hétfőn aztán végül szombaton délután érezte,hogy nem stimmel valami. Hajnalban már kész volt a csaj teljesen és végül már felvitték a szülőszobába,de amikor én hétfőn délbe mentem haza a kórházból akkor még mindig vajúdott,már 1,5 napja. Hagyták szenvedni... hát az nem jó,ha már most ki akar jönni... bár az öcsém 32. hétre született,nem volt baj szerencsére,de 1 hónapot bent feküdt mert ugye fel kellett hizlalni 2 kg 25 dkg-ra,hogy hazamehessen. 1 kg 44 dkg, 40 centi volt szegény. Csak bent marad még a kis manó legalább 2-3 hetet... már az is sokat számít.
2015. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!