Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha már 10 hetes...

Mit tegyek, ha már 10 hetes terhesen is kezd látszani a pocakom?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemmel még a 4. hónapban is alig látszott valami, de másodiknál már most elkezdtek nyúlni a szalagok és aki akarja, hát észreveszi. Csak a 12. hét után szeretnék szólni a munkahelyemen, de az sem lenne szerencsés, ha még ezt megelőzően esetleg valaki nekem szögezné a kérdést...Próbálok lazábban öltözködni, de én még így is látom magamom.Javaslatok?
2015. febr. 24. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

látványosan panaszkodj arra, hogy mostanában puffaszt valamelyik kaja.

HA nem akarod nyíltan megmondani, akkor nagyon mást nem tudsz csinálni. Esetleg mégy egy nem túl szoros derékmelegítővel "összetarthatod" magad.

2015. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Javaslatom nagyon nincs,de nekem is látszott hamar,de ettől függetlenül nem mertek rákérdezni,mert még nem lehettek biztosak benne,így télen meg mindenki szed fel egy picit. Pedig elég családias a viszony nálunk. Szerintem nem mernek ilyet kérdezni amíg nem konkrét a gömbölyödés.
2015. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rákérdezni ebben a szakaszban még nem fognak, ilyenkor még túl nagy a rizikó, hogy a delikvens nem terhes, csak meghízott. Ezt a két hetet már kibírod valahogy. Amúgy, ami neked egyértelmű, az másnak egyáltalán nem az.
2015. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lazább ruhákban is látszik?
2015. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak neked magadnak feltűnő, hogy nőtt a hasad, más meg észre sem veszi. Hidd el, olyan közömbösek az emberek! Nekem a huszadik héten kezdett el látszani a hasam (legalábbis én úgy gondoltam, hogy már nagyon látszik), de tízből kilenc embernek fel sem tűnt semmi. Pedig még vékony is vagyok.


Szerintem hordj bő pulcsikat, és ha rákérdeznek mondd azt bánatos arrccal, hogy sajnos felkaptál pár kilót mostanában, de már dolgozol a megoldáson :-)

2015. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy kirúgnak, nem tehetik meg...
2015. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Emiatt tényleg nem mondhatnak fel a munkahelyemen, de azért az sem mellékes,milyen körülmények között jövök el szülni. Szeretnék majd visszamenni oda úgy két-három év múlva...:)
2015. febr. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!