Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen már látszani...

12 hetes terhesen már látszani szokott a pocak?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, de már szemmel láthatóan nagyot nőtt a hasam. Volt így valaki? Egy kicsit aggódok, hogy baj lehet. A magasság szerintetek befolyásolja azt, hogy kin milyen hamar látszik, mert én 155 cm vagyok és 48 kiló? Persze már magamra kaptam 2 kilót a 3 hónap alatt. :-)
2010. márc. 5. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Én 11 hetes vagyok, 158 cm, és 50 kg.És rajtam is látszik.Egyrészt fel is vagyok puffadva, de leginkább a baba nyomja ki a hasam.Vannak olyan nadrágjaim, amiket már nem tudok begombolni, és a cipzártól is megőrülök.A terhesnacit még korainak tartom, mert mire igazán nőni fog a hasam, addigra hízni is fogok, és nem fog stimmelni az S-es méret.Szerintem nem a magasság befolyásolja, inkább az, hogy vékonyak vagyunk.Rajtunk az is meglátszik, ha megeszünk egy zsömlét:)) Rajtam már sokan észrevették, hogy nőtt a hasam.
2010. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, most egy picit megnyugodtam, első babám lesz és szokatlan minden ami velem történik. :-) Azt hittem majd az 5 hónap körül már látszik valami, én kis naiv. :-)De persze tudom így van ezzel más is. Jó pocakosodást és könnyű szülést neked.
2010. márc. 5. 08:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is látszik, pedig én nem vagyok végén. Egyik barátnőmön pedig semmi nem látszik 20 hetesen, pedig ugyanolyan alkat mint én. Teljesen egyéni! :)
2010. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincs semmi gond! 12 hetesen már nekem is látszott (156 cm és 53 kg). Akkor vettem az első terhesnadrágomat, mert már nem tudtam begombolni a többit. A végén is jó nagy volt a hasam. Azóta már van egy 3 hónapos egészséges fiam:-)
2010. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%

Szia!!

Nekem 7. hónapban lehetett valamit is látni,addig mintha hiztam volna 6-7 kg-ot 170cm magas vagyok és akkor votam 60kg és ugy vettem észre hogy terhes vagyok hogy hiztam 2kg-ot:).majd sajna 7.hónap után nagyon sokat hiztam 35kg ot össz vissz,de tudod a picike kárpotól mindenért,bár még 1-szer senki nem tudna rá venni hogy szüljek mert az nekem borzalmas volt:(

2010. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 10 hetes vagyok (157cm és most 46 kg, már híztam 2 kg-ot)és már csak 1 nadrágom jó rám! Egyrészt fel is vagyok puffadva, de nekem a köldököm alatt már látszik, hogy kerekedik a hasam. Nekem is furcsa, de nyílván mindenkinél másképp van!
2010. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
08:32 végén=vékony
2010. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 hetes vagyok, de azt mondják rajtam is látszik a nadrágok feljönnek ugyan de nem tudom begombolni és övet egyáltalán nem tudok felvenni mert egyből hányingerem lesz, ha valami szorítja a hasam. Ugyh van gatyám ami le is csúszkál is. Eddig híztam kb 1.5-2 kg de az utóbbi az elmúlt 1 hónapban hányinerem lett, ugyh most viszafogytam pedig azt mondják iylenkor már el szokott múlni.
2010. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 12hetesen nekem is már látszott a pocim, pedig 1-2kilót hízhattam. Sőt, nekem akkor már volt kismama nacim, mert a "sima" nadrágokon a cipzárt sem tudtam felhúzni. (Olyan mamanacit vettem ami gumis derekú és lehet egy gomb segítségével a derekán szűkíteni) Amúgy 163cm, 56kg és 16hetes vagyok most. Ne aggódj, nekem is többnek néz ki a pocim, mint amennyi valójában.:-)
2010. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! :-) Azt hiszem lassan ideje nekem is beszerezni egy-két kismamanacit. :-) Mindenkinek boldog babavárást!
2010. márc. 5. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!