Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vártnapján negatív teszt....

Nem vártnapján negatív teszt. De Tegnap is és mai is reggel émelyegtem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk a párommal babát. régóta próbálkozunk. Ma kellene megjönnie de semmi jele mensinek. Nem görcsölök semmi pedig mensi előtt egy héttel már minden bajom van.

igaz hogy nem reggeli vizeletből teszteltem de ugy voltam vele ha terhes vagyok akkor a második vizeletből is ki mutatja. de sajnos nem. valaki segítsen. teljesen elszomorodtam.

köszönöm.



#negatív teszt #mensi napján
2015. febr. 25. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet.
2015. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Pont úgy vagyok, mint te. Én is mára vártam, egyenlőre nem jött, de a teszt negatív. Még bizakodom amíg meg nem jön.
2015. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEm feltétlenül látszik már a nemvárt első napján. Amíg nem jön meg, van remény! :)
2015. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor még van remény. :) mikor teszteljek legközelebb?
2015. febr. 25. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Ha nem jön meg, akkor én péntek reggel fogok.
2015. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.. és sok sikert!!
2015. febr. 25. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked is!
2015. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megírod hogy neked milyen lett pénteken? drukkolok neketek!
2015. febr. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!