Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára várom inkább nem várom a...

Kriszta0930 kérdése:

Mára várom inkább nem várom a mensimet, reggel csináltam egy tesztet ami negatív lett esetleg van még remény? Még nem jött meg!

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna pozitívnak lennie, de várj még 3-4 napot. Lehet, hogy terhes vagy, csak még nem elég magas a HCG szinted.
2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát én elhittem,hogy negatív csak gondoltam hátha mivel nekem hajnalban szokott megjönni és várjuk a babát mivel júliusban volt egy vetélésem 10hetesen de köszi!
2013. szept. 26. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még reménykedhetsz. Nekem nagyon sok negatív tesztem volt, amikor próbálkoztunk, így egy idő után rá vártam pár napot, hogy hátha csak késik (volt hogy azért késett, mert nagyon akartam babát). Amikor összejött a pici, csak a második napon teszteltem onnantól hogy meg kellett volna jönnie. Akkor már halvány pozitív volt.

Én ilyen hamar nem adnám még fel :)

2013. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Akkor a Remény hal meg utoljára ;) Érdekes mert fájnak a melleim,és már nem egyszer volt olyan érzésem,hogy na most jön meg elmenetem wc-re és semmi elmúlik...hát várok pár napot és tesztelek újra ha nem jön meg :)
2013. szept. 26. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk mensi előtt soha életemben nem fájtak a melleim. Épp ez volt a leggyanúsabb és ezért gondoltam, hogy mindenképp tesztelek, mert hozzájuk sem bírtam érni, annyira fájtak. Még a hálóingtől is. És mivel ilyet még nem tapasztaltam, furcsa volt, hogy valami más. És hát az én kicsi lányom volt az :)
2013. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és nekem is volt "megjön" érzésem, folyton szaladgáltam a mosdóba. Még görcsöltem is, de pl 2 nappal azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, iszonyatosan. Soha nem fájt annyira, hogy gyógyszert vegyek be, akkor kettőt is kellett, mert nem bírtam állva maradni még munkában sem. Gondoltam is, hogy ilyen fájdalmas menstruációm még életemben nem volt, mint amilyennek azt hittem. :)
2013. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pénteki nap volt a nemvárt, és csak hétfőre lett +. Úgyhogy van remény!
2013. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Jajj de jó :) Örülök,akkor van pici remény...főleg,h eddig éjjel nem jártam pisilni de ma éjjel 2-szer is ki kellett mennem,meglátjuk,még mindig semmi amúgy este pedig görcsöltem,de holnap reggel megcsinálom a 10-es tesztet az tuti ki kell mutassa ha baba van :)
2013. szept. 27. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!