Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi diabetesz miatt...

Terhessegi diabetesz miatt kuldtek valakit magzati szivultrahangra Pestre?

Figyelt kérdés

9 hetesen megterheltek cukorra,elozmenyek miatt.(tavaly szuletett egy

Kisbabam a 37.hetre,sajnos halva.makk egeszseges volt,de a koldokzsinor ami tul rovid volt,


2015. febr. 25. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
a nyakara tekeredett).Szoval 9 hetesen nar magas volt a terhelesem.8,7.Dietaznom kell,igy kordaban tarthato.Viszont tegnap mondta az orvosom,hogy celszeru lenne elmennem egy magzati szivultrahangra,hogy megnezzuk nincs e baj.Eddig minden eredmenyem jo volt.12 es 18 hetes ultrahangon sem talaltak semmilyen elterest.soot!20 hetesen voltunk 4D-n,ott is azt mondtak minden rendben van.Kiderult valami baj meg?Nem elnem tul ha ezzel a babaval is tortenne valami :( 22hkm
2015. febr. 25. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :( olyat nem hallottam, hogy cukor miatt szív uh-ra küldtek volna valakit, de persze ettől függetlenül lehet. nálad viszont biztos az előzmények miatt küldenek, nem? nálunk férjem testvére halt meg 2 hónaposan, azért kellett szív Uh-ra mennem, ugyan cukros vagyok, de nem kérdeztek rá
2015. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a cukor miatt küldött. Én 1-es típusú cukorbeteg vagyok, a terhesség alatt is végig inzulinoztam magam és diétáztam, de nem kellett ilyen vizsgálatra mennem.
2015. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.azt mondta,hogy mivel valoszinu mar az elejetol magas volt a cukrom(mikor meg nem dietaztam),okozhatott karosodast.Csakhat eddig egyik ultrahang sem lattak semmit.remelem most sem fognak :(
2015. febr. 25. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen szívultrahangon, de nem a cukrom miatt. Előző uh-on találtak valami eltérést, így kellett ilyenre mennem, de ott már minden rendben volt. A terhességi cukor nekem utána derült ki.

Szeritnem nyugodj meg ez azért van, mert biztosra akarnak menni, meg az előzmények miatt is. ráadásul te is lehet nyugodtabb leszel ha tudod most nem kell ilyentől aggódni ami volt.

2015. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!