Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D100 hüvelytablettától...

Klion D100 hüvelytablettától lehet erős vizes folyás?

Figyelt kérdés
Tegnap este raktam fel az elsőt,és ma egész nap erős vizes folyásom van. Másnak is okozott ilyent?Remélem nem a magzatvíz, mert 19 hetesen nem lenne jó.
2015. febr. 26. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én 21 hetesen kórházba kerültem, ott kellett elkezdenem a Klion-t. Este feltettem, amikor reggel felkeltem elöntött a viz, bepánikoltam és hívtam az orvost. Megnyugtatott hogy ez csak a kúptól van :)
2015. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És neked is egész nap tartott?
2015. febr. 26. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra már sajnos nem emlékszem. Nagyon nagyon bő a folyásod?
2015. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem olyan folyás,amire ti gondoltok,hanem a tabletta jön ki ami feloldódott,de nem szívódott fel. Nekem is így volt. De majd LEHET,hogy nektek is lesz pár nap után enyhe rózsaszínes valami a wc papíron,akkor ne ijedjetek meg. Én jól bepánikoltam,de kiderült,hogy mivel elég érdes meg hegyes a kúp meg a hatóanyagok erősek,felmarta a hámot a hüvelyfalon és attól volt. Utánanéztem neten és elég sokan panaszkodnak erre. Én 13 hetesen kaptam ezt a kúpot.
2015. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen tényleg kedves utolsó, emlékszem hogy énis kicsit barnáztam. Bár amikor felhelyeztem a kúpot, mindig éreztem hogy csíp, szóval várható is volt. Egyébként az enyém már megszületett, 1,5 éves :)
2015. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,engem meg megcsikart a 3-ik alkalommal és másnap ott is volt a szép kis folt... annyira sz*r kialakítása van.. Hát én még csak 27 hetes vagyok :D Bár most kicsit megijedtem tegnap,mert nagyon halvány rózsaszínű folyás volt egyszer a wc papíron,azóta semmi. Ugyanúgy mozog a kicsi,meg semmi bajom.
2015. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen nem kellemes meg én érzetem hogy "pezseg" szóval tényleg nem valami jó. Dehát muszály. Mondjuk én "csak úgy" kaptam. 21 hetesen indult a szülés, és mivel nemtudták mitől, így miután sikerült leállítani a fájásokat akkor kellett elkezdenem szedni. Szóval nálam csak amolyan fertőtlenítés volt
2015. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,az is olyan rossz érzés,amikor pezseg. Mintha pezsgőtablettát raktam volna fel :D Tyű,az igen!! Attól féltem én is,hogy esetleg tágulásos vérzés volt. De nem tudom. Csak nem.
2015. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!