Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás 20 hetesen?

Magzatmozgás 20 hetesen?

Figyelt kérdés

20. hétbe vagyok. Bár 2-3 hete érzek valamit. (mintha idegrángás vagy dobbantás lenne), de eltelnek úgy akár napok is, hogy semmit nem érzek.

Ez normális?



2015. febr. 28. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tokeletesen normalis! :-)

36hkm

2015. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális. Majd eljön az idő, amikor minden nap érezni fogod. Mocorog ő csak még picike a kis drága azért nem érzed minden nap. Meg persze attól is függ hogy hol van a pocidban. Azt sem szabad elfelejteni hogy minden baba más, pont úgy mint mi. Vannak aktívabb és vannak lustibbak babák. Nekünk sem ugyan olyan fitt minden napunk. Ne aggódj csak élvezd, majd eljön az idő, amikor el sem fogod tudni képzelni hogy mit csinál odabent, úgy fog pörögni! :)

Boldog babavárást!!! :))

2015. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2015. febr. 28. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomat 20 hetesen éreztem meg csak.
2015. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barbara8282 válasza:
Normális nekem is volt :)
2015. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak aggódtam, mert sok helyen azt írják, hogy ilyenkor már mindennap érzik...
2015. márc. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!