Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Eddig 56-os...

36 hetes vagyok. Eddig 56-os rucikat vettem, de a baba most az ultrahangon már 3010 g és kb.47 cm. Szerintetek meddig lesznek jók ezek a ruhák? Vegyek néhány 62-eset is? Azt eddig olyan nagynak találtam.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszaitokat!
2010. febr. 13. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A súlybecslés sajnos nem igazán megbízható, erre nem érdemes adni...a hosszát miből mondta a doki? össze van gömbölyödve, hogy mérte le??? Persze, ha gondolod, vegyél 62-eseket is néhányat, legfeljebb, ha nagyok lesznek, később majd belenő :)))
2010. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bőven elég lesz az 56-os ruha. Az én fiam 54 cm-el született és így is nagyok voltak rá az 56-os rucik. 3-4 hétig hordta az 56-ost.
2010. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem, beírtam egy kalkulátorba az FL-t, és abból számolta ki.

[link]

Szerintem tök jó, a súlyt is úgy hozza ki, ahogy a doki becsülte.

Csak nem akarok pár hetes baba mellől ruhákért rohangálni. Eddig azt hittem, majd minden "lóg rajta", mikor hazahozzuk. De úgy látszik nem lesz picur a drága:)

2010. febr. 13. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem jók lesznek az 56-osok egy darabig. Nem lesz egyébként, ha ez a jó súlybecslés, igazán hatalmas baba. De vehetsz 62-est is mert egyszer azok is jók lesznek, mondjuk persze csak alapdarabokat, mert nem tudhatod milyen idő lesz mire kellenek.
2010. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A súlybecslésre nagyon nem lehet adni, mert a csontokhosszúságából számol a gép meg a kalkulátor, de azt nem tudni, hogy mennyi hús van rajta, úgyhogy abból szoktak lenni elég nagy elérések is, a 47 cm is csak becslés, de az átlagos a 36 hétre, úgyhogy nem kell feltétlenül nagy babára számítanod, bőven jók lesznek rá az 56-os ruhák, persze nem baj, ha veszel 62-st is, bele fog nőni.
2010. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a babám 57 centivel született, de vagy 1 hónapig használtuk az 56-os ruhákat!
2010. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek. Akkor egyelőre nem veszek nagyobbat, mert tényleg nem tudni milyen idő lesz addigra. Meg, nagy pocival már fárasztó a vásárlás:)

Jó babázást mindenkinek!

2010. febr. 13. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 1-2 darabot vennék, mert ha márciusban szülsz, akkor még áprilisban, májusban is el kell még a hosszúujjú dolog. Még nyáron is van egy-egy hűvösebb nap. K
2010. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi most váltottuk le a ruhatárat 56-ról 62-re, mikor elhagyta a 60 cm testhosszt. De még így is sok body lötyög a kis kezén meg a pociján. Úgyhogy az 56-os rucikat fogod tudni használni, persze a 62-es is kell majd előbb-utóbb.
2010. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, az 56-os méretet nagyon hamar kinövi. Tényleg 1-2 hónapig jó. Én az első 2 méretet, 56 és 62 megvettem. 68-as már valószínűleg nyári méret lesz, azzal még ráérek.
2010. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!