Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Küldenétek pocakfotó...

Estrella84 kérdése:

Kismamák! Küldenétek pocakfotókat? 16 hetesen mekkora volt a pocakotok? Megnéznétek az enyémet is?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 07:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

[link]


15 + hets fotó, magas vagyok, normál testalkatú. 183/75

2015. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De jó látni ezt a sok helyes pocakot :) . Ahogy látom mindenkinél más és alkat függő, hogy mekkora a pocak. Képzeljétek mi már tudjuk a nemét , szerintetek a pocakom alapján mire tippelnétek ? :) .
2015. márc. 1. 11:55
 13/23 anonim ***** válasza:
fiúcska
2015. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

" a pocakom alapján mire tippelnétek ? :)"


Ennyi erővel a frizurád alapján is tippelhetnénk...

2015. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tudom mire vélni a bunkóságodat, szépen is meglehet nyilvánulni. Ha valami nem tetszik, ne válaszolj.
2015. márc. 1. 15:21
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a 14-es válaszoló egyáltalán nem volt bunkó. Amiket te is és a többiek is küldtek, azok még nem kismama pocakok. Némelyikről meg sem lehet mondani, hogy terhes has. Honnan lehetne tippelni, hogy fiú-e vagy lány, "az aki benne van"?
2015. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én komolyan a haja és az alkata alapján tippeltem kisfiút, egyszerűen csak fiút tudok elképzelni a kérdezőhöz :D
2015. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Jól tippeltél :) .

Tudjátok próbálok tapasztalatokat gyűjteni és ezért érdekelt kinek milyen a pocakja stb.

2015. márc. 1. 19:21
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd csak kérdező, van itt 1-2 válaszoló a fórumon, akiknek az a mániája, hogy "a 16. hét előtt a méh nem emelkedik ki a szeméremcsont mögül". Páran már leírták más kérdésekhez, hogy ez miért baromság, de azért is hajtogatják. Gondolom ők írogatják megint, hogy itt mindenki csak fel van puffadva, sőt, a 82%-os biztos, tőle látom mindig ezt az ökörséget, ne törődj velük :D (Az orvosom 16 hetesen kitapogatta és megmutatta, hogy a méhem teteje a köldökömnél van, szóval ez tuti).

Amúgy mi is 16 hetesen tudtuk meg a nemét, nekünk kislány lesz, elmentünk 4D-re, nem bírtunk várni :) 19 hetesen meg is erősítették.

2015. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 15+4 hetes terhes voltam,kislánnyal:)

2015. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!