Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kiütés? Megnéznétek?

Terhességi kiütés? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 hetes terhes vagyok. Ilyenek vannak rajtam, kicsit viszketnek, van pötty a tetejükön, az alkaromon van 4-5 db, meg a lábszáramon 1-2, meg az oldalamon is 1-2, szóval nem sok de ha egy elmúlik jön helyette valahova máshova. Az egész testemen összesen van max 10 db. Kb. 1 hete tart, először azt hittem csípések, de nem.

Lázam nincs, nem volt. Szerintetek? Volt vkinek ilyen?


Holnap megmutatom dokinak, de kicsit aggódom a babáért, ugye ettől nem lehet baja? Ez a terhességi kiütés?


[link]


2014. nov. 10. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

terhességi kiütés? van ilyen? még nem hallottam, de elég viccesen hangzik... :D


így képről csalánkiütésnak tűnik, esetleg nem cseréltél mosóport, mosószert, tusfürdőt...?

2014. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem csalánkiütés.

Nekem az első terhességemnél ugyanilyen volt,csak úgy kijött valahol,szét tudtam volna marni,annyira viszketett,aztán onnan eltűnt,és előjött máshol,"vándorolt",és ez ment napokig.....

2014. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem váltottam semmilyen másik szerre és nem is eszem másképpen. Igen van ilyen terhességi kiütés, a csalánkiütéshez hasonlítják de nincs róla normális kép a neten ezért nem tudom összehasonlítani.


Kedves Utolsó! Orvossal voltál vele, volt vele teendő?


Örülnék ha még írna vki.

2014. nov. 10. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyeneim, sajnos... mindenki azt mondta, hogy valami allergia. Meg hogy nem cseréltem-e mosószert, stb. de nálam semmi változtatás nem volt. Jó másfél-két hónapig szenvedtem, mert nekem rengeteg volt, már aludni sem tudtam, azt hittem sosem lesz vége, aztán ahogy jött, el is múlt. De nekem is igy 24. hét után volt. Fenistil cseppet szedtem, az kicsit elviselhetőbbé tette, meg azt a gyógyszertári cinkes rázósat kentem rá, az segített nekem ideig-óráig. Kitartás!
2014. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Viszket viszket, de egyáltalán nem halok bele szerintem magam miatt nem is foglalkoznék vele csak így terhesen az ember jobban aggodalmaskodik. Ha nem veszélyes a babára akkor minden ok, csak emiatt parázok kicsit. :(
2014. nov. 10. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:

igen voltam!Linkeltem be képet,pont olyan volt!

még jó hogy készitettem róla képet anno a telefonommal,mert ott azt tudtam megmutatni csak,mivel addigra természetesen eltűnt...... meg is lettem ezért dicsérve,mert igy betudták azonositani.Igen,csalánkiütés volt,kaptam rá krémet,de sajnos már nem emlékszem a nevére,5éve volt,de 1-2nap alatt rendbetette!

2014. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Más?
2014. nov. 11. 06:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem foleg a labam volt tele ilyenekkel az elso terhessegem vege fele.Voltam vele borgyogyasznal, allergiara tippelt, de valojaban a mai napig nem tudom mi volt az.Aludni sem tudtam tole, egyfolytaban viszketett.A Fenistil segitett egy picit a viszketesen, de nem multak el tole.

Aztan szules utan egy nappal mar nyomuk sem volt.

2014. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.baratnőmnek volt ilyen,ugyanezen a helyeken ahol neked,neki ágyi poloska volt :(
2014. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!