Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit undi, de megnéznétek...

Kicsit undi, de megnéznétek nekem, hogy nem a nyákdugóm volt-e? Kép!

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 19. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A nyákdugó kocsonyás, esetleg véres nagyobb méretű dolog. Ez szerintem csak sima folyás.
2014. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül válik le egészben, darabosan is távozhat. Ezt mi nem tudjuk neked megmondani :) Ha követi a köv. napokban még ilyen, akkor akár az is lehet.
2014. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap délelőtt óta minden pisilésnél ilyen darabkák jönnek.
2014. nov. 19. 09:12
 4/12 A kérdező kommentje:
A probléma tárgya az, hogy még csak holnap töltöm a 28. terhességi hetet!
2014. nov. 19. 09:19
 5/12 anonim ***** válasza:
annak egy darabja. nekem is így jött aztán másnap már egy 20 forintosnyi.
2014. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na és ezután mennyi idő a szülés?

Még nagyon korai lenne! Legalább 8-9 hetet nagyon bent kellene maradjon!

2014. nov. 19. 10:35
 7/12 anonim ***** válasza:

hát nekem indított szülésem volt másnap meg kellett indítani úgyhogy erre nem tudok válaszolni.

de ilyen nagyobb darab jött már a 36. héten...de a teljes nyákdugó csak a 41+2. napon jött ki...

szóval még akár sok időd is lehet..

2014. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez biztos nem nyákdugó!

Nekem is ilyen szokott lenni elég sokszor,és még csak 14 hetes vagyok.A wc-be is szoktam látni pisilés után.Állandó tisztasági betétre "szorulok" :) De ez legyen a legnagyobb gond! :)

2014. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem-nem. A nyakdugo barnas es nehol veres. Attetszo kocsonyas. Ez sarga. Nekem szules elott 2 napig tavozott. Rengeteg jott. De ilyen sosem volt. Orvosnak azert mutasd meg magad, nem e fertozes!


Boldog babavarast!

2014. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nyákdugó, hanem hüvelygomba. Ha semmi egyéb kellemetlen tüneted nincs, akkor lehet, hogy nem kell vele foglalkozni, mert csak egy erősebb váladékozás. De ha van más is, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2014. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!