Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cégemnél festés lesz, milyen...

Cégemnél festés lesz, milyen hatással lehet ez a terhességemre?

Figyelt kérdés

A cégemnél teljes festés és padlószőnyeg ragasztás lesz, mikor én kb a 7-8. hónapban leszek. Hallottam, hogy a többi emeleten mikor csinálták, egyesek rosszul lettek, fájt a fejük, néhányan otthonról dolgoztak.


Na most a főnököm nem az a megértő típus, kb a belemet is kihajtja szemrebbenés nélkül. Vissza akarok ide jönni dolgozni, szóval finoman kell csinálnom.


Az lenne a kérdésem, hogy jogosan aggódom, hogy a festés és ragasztó szag ártalmas lehet a babára, vagy pedig ez is csak egy olyan terhes-rinya? Egy kis fejfájástól nem ijednék meg, csak a babára ne legyen ártalmas.


Illetve ok, 1-2 napig otthonról dolgozom vagy kiiratom magam az orvossal, de vajon meddig marad meg az a festék/ragasztószag. Nem örülnék, ha a terhességem végéig ilyen szagban kellene dolgoznom.


Kiiratni magam a dokival a terhesség végéig sajnos nem opció, kb a 36. hétig még dolgoznom kell.



#terhesség #festékszag #ragasztószag
2015. márc. 2. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi most fogjuk a lakást festeni, addig máshol alszunk majd,mert ugye hideg van és nem lehet éjjel nyitva az ablak. Nem kéne belélegezned,mert tényleg rosszul lehetsz. Szerintem ha 3-4 napig otthonról dolgozol vagy táppénzre mész,az elég lesz. Főleg ha szellőztetnek majd. Napközben is ha felöltözöl jól,akkor nem gond ha kinyitod magadra az ablakot,de azt a 3-4 napot tényleg hagyd ki inkább.
2015. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!