Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm be a 8. hetet. Most...

Ma töltöm be a 8. hetet. Most voltam az első uh-n, ahol a baba adatai: crl 8 mm - a korához képest picike. Tudom, hogy egyéni mindenkinél, de baj lehet h ilyen csöppnyi?

Figyelt kérdés
A uh átlag adatok alapján 6 hét 5 napos. Akkor most hogy is van?
2009. febr. 24. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki mindent rendben talált és van szívműködés akkor nincs különösebb okod az aggodalomra.
2009. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem akkor fogant, amikor gondolod...
2009. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van szívhang; a méhben egy élő embrió látható, jó életjelek, 4 mm-es szabályos szikhólyag. :)

Köszi a válaszokat

2009. febr. 24. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincsen, ha az orvos nem talált gondot! Kísértetiesen hasonlít az adatod az én adataimhoz. Megnyugtatlak! Pár hét és be is hozza majd az esetleges "lemaradását". 20-25 hét körül már a pocaklakóm 1-2 héttel némely adat szerint nagyobb volt a korához képest..

Mikor megszületett a kisfiam előtte való héten uh-val megvizsgáltak és egy 3500-3800 g-os babót saccoltak, bár ugye, mindenki tévedhet. Mikor megszületett manóm, 4280 g volt és 58 cm! :) Szóval, semmi para! Minden megy a maga ütemében! Egy 7,5 hónapos manó anyukája

2009. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi. Tévedhet is a doki, mint nálam. 7,4 mm-t írt az UH fotón és 74 mm volt. Azt mondta pici, bár ne derült volna ki, hogy tévedett!:( Rengeteget aggódtam, ez nem tesz jót.

Szeresd és vigyázz rá!

2009. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi. Tévedhet is a doki!
2009. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7+2 naposan volt a múlt héten 6 mm a CRL. Én is totál beparáztam, hogy picike, annak ellenére, hogy a doki azt mondta rendben van. Amúgy ha a babanet oldalt megnézed, azokhoz az adatokhoz képest jók vagyunk nagyjából. Én is idegeskedek, máskor meg nyugodt vagyok emiatt. Ráadásul én néhány naponta barnázom is a gyógyszerek ellenére. Nem könnyű, de bízzunk benne, hogy minden rendben lesz!
2009. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adri baba ***** válasza:
nekem 6hét 4naposan volt 7mm a CLR!!
2009. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én mikor azt hittem, hogy 8 hetes uh - n vagyok akkor mondta a doki, hogy vagy kezd elhalni a terhesség, vagy baromira elvagyok számolva, még szívhang se volt. Nagyon beparáztam.... 10 nap múlva vissza mentem, és kiderült, hogy 3,5 héttel vagyok elszámolva... Menstruáció szerint 08,30 ra lennék kiírva, így meg 09,24!! Szóval ne aggódj
2009. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!