Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba esetén ez természete...

Első baba esetén ez természetes? Mindenkinél van ilyen?

Figyelt kérdés
Jaj, anya leszek, gyerekem van :) (aggódva) Egészséges lesz? Tudunk majd gondoskodni róla, főleg én? Nem érzem, hogy kész lennék erre, hogy helyt tudjak állni. stb.
2009. jún. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem ez egy természetes dolog, ezek a gondolatok szinte minden kismamánál jelen vannak. így voltam én is.lehet hogy csak az elsőnél van így, nem tudom, mert csak egy van :) De ne idegeskedj, gondolj arra hogy egy pici élet növekszik a pocakodban aki a tiétek és milyen gyönyörű lesz. Imádjátok majd és másképp látsz majd dolgokat ha meg lesz meglátod:)

Boldog babavárást :)

2009. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is természetes. Sőt! Mi most a másodikat várjuk, és más aggodalmaink vannak... Hogyan bírok majd a kicsivel a nagy mellett? De ezek végül elmúlnak. Ha már ilyesmi miatt aggódsz, biztosan helytállsz majd, mert törekedsz rá. Ez a lényeg.
2009. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második terhességem és ilyen aggódalmaim vannak nekem is.

Az elsővel nem voltak,biztos voltam benne h minden rendben lesz.

De sajnos nem volt minden rendben és sokat gürcöltünk.A gyerek megkapott minden jót,de nekem nagyon nehéznek tűnt.Ezért most a másodikkal nagyon félek.

2009. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!

Én is ugyan igy vagyok...nekünk is első baba,én is "fiatal" vagyok még kicsit,de azt tudom hogy nagyon akarjuk LAuránkat és mindent meg fogunk tenni hogy tökéletes legyen az élete!!!

Kitartás,minden a legnagyobb rendben lesz!!!!

Boldog babavárást!!!

26hetes kismami:):)

2009. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes :) Én is az elsővel végig paráztam hogy húúú honnan tudom h jó anya leszek e tudni fogom e miért sír stb.

Aztán megérkezett a fiam és az első időszak nagyon nehéz volt (hiszen az életünk teljesen átalakult) de aztán belejöttünk és nagy önbizalmat is adott ez a dolog:)

Most a másodikat várjuk (kicsi lány) és érdekes mód nekem ez pont hogy erőt ad, hogy egyszer már végigcsináltuk, és annál csak egyszerűbb baba lehet mint amilyen a fiam volt picinek:))

Illetve ha már van gyerek, akkor a második, harmadik akárhányadik nem olyan nagy váltás érzésem szerint mint a semmi és egy gyerkőc között,..

Jó egészséget, szép szülést!! :)

2009. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ne is mond!En is egesz nap ezeken gondolkozok.

Mindig vmi mason megy a para,mindig eszembe jut meg valami ami miatt aggodok.

Probalok nem gondolni a sok negativra amit a kornyezetembol hallok.Igyekszem pozitivan gondolkodni h menni fog,hiszen mar olyan sokan vegig csinaltak es nem csak egy gyerekkel.

Szerintem ha ilyeneken gondolkozunk akkor rossz szulok nem lehetunk:)

Szep babavarast:39 hetes kismami

2009. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden kismaminak köszi szépen a megnyugtató válaszokat! Na meg szép babavárást és utána gyönyörű éveket! :)
2009. jún. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!