Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint egy hónapja késik a...

Több mint egy hónapja késik a menstruációm, de a terhességi teszt negatív lett. Mi lehet a háttérben? Talán terhesség?

Figyelt kérdés

Január 29-től 31-ig (azaz 3 napig) volt meg legutóbb, febr. 1-én semmi, majd 2-án egy kicsi maszatolás... (Igaz, beteg voltam akkor, de nem tudom, mennyi köze lehet hozzá.)

Február 28-án csináltam egy tesztet, mert már furcsálltam, hogy a hónapban csak egy napig véreztem egy icipicit. A teszt negatív lett, ma március 2-a van, és még mindig SEMMI JELE!

Kezdek kétségbe esni, mi bajom lehet? Miért volt csak pár napos a ciklusom? Sokat stresszelek, mert eddig semmi baja nem volt a ciklusaimnak...

Feltettem már más témában a kérdést, de semmi válasz nem érkezett, reménykedem a legjobbakban.



2015. márc. 2. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos tud segíteni! Innen nehéz megmondani!
2015. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha január 29-én volt meg utoljára, mindegy milyen erősségű, nálam is fordult elő, hogy csak három napig tartott. Szóval még csak egy pár napja késik nem? Simán meg is jöhet és még a teszt is lehet két csíkos. Hány napos egyáltalán a ciklusod? Ha 28 napos, akkor ha jól számolom tegnap kellett volna megjönnie. 28 napos február csalóka tud lenni.
2015. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha ilyen kevés ideig van meg, az babát jelentene?

Általában 26-7 naposak a ciklusaim, amit leírtál, az nagyon megnyugtatott! Így átgondolva tényleg csalóka... Nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 2. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is csak néztem mikor három nap alatt letudtam a menzeszt de terhesség nem lehet élénkpiros vérzés mellett és három nap egyébként is elég hosszú idő hozzá. Én arra gondoltam, hogy nem volt peteérésem abban a hónapban de hát ki tudja, nem vagyok orvos.

Várj még egy pár napot, ismételj tesztet mivel most késik a menzeszed, ha továbbra is negatív én elmennék orvoshoz, hogy mégis miért késik ennyire ha nincs terhesség mert sok oka lehet. De egy-két hét kimaradásig szokás várni orvosig.

2015. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, így tervezem, ha továbbra is késik, irány a doki! Remélem pár napon belül megnyugodhatok.
2015. márc. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!