Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamák. Nálatok...

5-6 hetes kismamák. Nálatok is elkezdődött már az émelygéses/kívánós időszak?

Figyelt kérdés
5.hét közepén vagyok, és két napja alig tudok enni, nagyon meggondolom, hogy mit egyek mert szinte égész napos az émelygés, de megkívánok valamit, akkor csak azt tudom megenni.
2015. márc. 3. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok, émelygés szerencsére nincs. Viszont kívánósság, az nagyon. Bár én a terhesség előtt is az voltam, mielőtt megjött és mikor megvolt, állandóan megkívántam mindenfélét, akár fura dolgokat is, és meg bírtam volna enni egy lovat is. Na, most ugyan ez a helyzet. Remélem, hamar elmúlik, mert messze még a vége, és nem begurulni szeretnék a szülőszobára :D
2015. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan nekem már megvan a picim,de nekem az 5-6 héten kezdődött minden:) És akkor még nem is teszteltem. Úgy értem,hogy késett a menzesz,hányinger,émelygés,ételundor,"nem igen tudtam enni úgy a 14.hétig" ebből tudtam,hogy,baby lehet a dologban.

Mellfájdalom,aluszékonyság. Esküszöm úgy éreztem magam mintha 16 órát ledolgoztam volna:D Úgy dőltem mindig be az ágyba:)

Gratulálok a kicsihez:)

2015. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hat az előző gyerekkel is volt hanyingerem, de csak a 8.het körül kezdődött. Most 2 napja tart, de megörjít.. Nem tudom hogyan fogok igy dolgozni.

Vettem ma be b6 vitamint es ittam kolat, jobb lett. De nem ihatok meg mindennap 1 litert.

Köszönöm utso, neked is gratula. Es neked is első :-) te miket kivansz meg? En foleg a sós es savanyu dolgokat, kevésbé az edeset. Viszont hús kizarva.. Ugyanez volt a fiamnal is. :-)

2015. márc. 3. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen csak a kávétól volt hányingerem. 6 hetesen kezdődött el igazán az egész napos hányinger, párszor hányás. 8 és fél hetesen elmúlt és most 10 hetesen visszajött.
2015. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
6 hetes vagyok, 3 napja tart es megbolondulok, nagyon nehezen viselem :(
2015. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kávét ma már nem ittam, mert tegnap és tegnapelött is rosszul lettem tőle, pedig sosem indultam el sehova 2 adag nélkül.

Kólát iszogatok, jobat nem tudok, meg vettem be magne b6-ot

2015. márc. 4. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:

5+2 hetes vagyok tegnap előtt kezdődött az orrdugulás, ma reggel az émelygés, hányinger. Nagyon fáradtnak érzem magam pluszba. Ha szotyizok, vagy eszek valamit, akkor nem érzem a hányingert.

Sőt ma volt olyan, hogy a kedvenc kajámat meg akartam csinálni, de belegondoltam, és undorodtam ezerrel.

A csirkétől meg is undorodtam meg az uborkától is.

2015. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az orrdugulasamugy mitől van? Nekem is van mar par napja.

Ma mar nem ittam kolat, csak almalevet meg hidegvizet. Ezektől nem vagyok rosszul.

Viszont kavet ma is megprobaltam meginni, de ma se jott ossze. Csirket mr mthet hetvegen sem tudtm enni, viszont a marhaval nincs bajom. Probaljatok ki.

Reggel felkeles utan rogton egy b6 vitaminnal imditottam es kora delutan is. Talan ezert javult vmit.

2015. márc. 5. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom megvastagodik az orrnyalkahartya. Én nem erzem, alapból el volt dugulva regen is, orrsovenyferdules :(
2015. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!