Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok így?

Figyelt kérdés
Kb 4-5hónapja voltam utoljára együtt valakivel. Rendszeresen megjött a menstriuációm, de az utolsó hónapban elmaradt. Csináltam tesztet az negatív lett. Semmi tünetem nincs hogy babát várnék, de mégis lehetséges?

2015. márc. 4. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0% esélyed van. Mégis miből gondolod,h terhes lennél ?
2015. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg védekezni és okosodj még egy kicsit. Nem terhes vagy hanem egy gyík.
2015. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
érdemes lenne dokihoz menni, miért maradt ki? mennyi ideje? (fogyózol? mert némely fogyasztószereknek lehet ilyen mellékhatása)
2015. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem feltűnt volna 4-5 hónapnál már érezni a baba mozgását.
2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hülyeség, de interneten olvasgattam és onnan gondoltam.

Fogyózni nem fogyózok, de nem eszek rendesen, nincs elég időm. Lehet ez a probléma? :/

Köszönöm az eddigi normális válaszokat! :)

2015. márc. 4. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
ez problem akkor, ha nagyon sovány vagy, és nem eszel : igen. (pl balerináknál gyakori, hogy alig van, vagy kimarad..kell egy kis fölösleg, általában nagyon kicsit meg is hízik az ember előtte)
2015. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soványnak azért nem mondanám magam. :)
2015. márc. 4. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem jutsz elég tápanyaghoz,a szervezet leállítja a peteérést,mert nem tudnál úgy babát kihordani

4es

2015. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem értem miért vannak ilyen bunkó válaszolók!!!

szerintem nem vagy terhes de mindenképp menj el kivizsgáltatni magad hogy miért nem jött meg!

de pl: sok stressztől is lehet

2015. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!