Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen elmehetek kozmetiku...

19 hetesen elmehetek kozmetikushoz hámlasztásra?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya májfoltjaim vannak az arcomon.

Ellenjavallatok: hisztaminérzékenység. Fogalmam sincs, hogy van-e!Illetve fényterápiás ultrahanggal kezelik a bőrt. (ezt lehet?)


Mondtam, a kozmetikusnak, hogy babát várok, nem mondta, hogy nem kellene. Még nem csináltattam ilyet, ha van esetleg valakinek tapasztalata, vagy véleménye kíváncsi lennék rá.

Köszönöm!


2015. márc. 4. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen etelerzekenyseg. Ha nem tudsz róla jo eséllyel nincs. Elvileg az ultrahang nem árt de nem tudom milyen az a fenyterapias uh. Sztem kérdezz orvost előtte.
2015. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért épp terhesen kezdett el ez zavarni /miért most kell kísérletezgetni vele.
2015. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha ezek a májfoltok a terhességed alatt jöttek ki, akkor van esély, hogy utána el is múlik. Mivel terhesen nagyobb az esély a fényérzékenységre (amitől esetlegesen még csúnyább foltok lesznek rajtad), én nem most foglalkoznék az arcom makuláltanná tételével. Szerintem szülés után még várj fél évet, akkor már érdemes lesz elmenni, ha még mindig foltos az arcbőröd.
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem most kezdett el zavarni! Tavaly előtt jelentkezett először, akkor nagyon enyhén, akkor azt sem tudtam mi miatt vannak azok az enyhe foltok. Tavaly nagyon durva lett, sajnos nagyon rossz helyen, olyan mintha bajszom lenne és több helyen is az arcomon. Nem kísérletezni szeretnék, csak a terhesség első trimeszterében egyáltalán nem szerettem volna és nem is bírtam volna, mert minden szagtól rosszul voltam (bár még most is). Nem a terhesség miatt jöttek ki.

2015. márc. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!