Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet teljes intim...

Terhesen lehet teljes intim gyantáztatni? És nagyobb hassal nem lesz gáz ezzel kozmetikushoz menni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lesz gáz ne aggodj
2012. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szinte az egész terhességem alatt jártam kozmetikushoz ilyen ügyből kifolyólag. Asszem a 37.héten voltam utoljára. Nem volt gáz, teljesen megértett,nem nézett hülyének vagy hasonló.

Utána csak azért nem mentem, m féltem, h beindítja a szülést a forró gyanta. Nem tudom, h van-e alapja ennek a félelmemnek, m az orvostól nem kérdeztem meg, ez csak az én fejemből pattant ki...

2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elakarok menni lassan, de nemtudom mennyi idő míg újra kinő a szőr és mennyivel szülés elött merjek elmenni.most itthon epilálok nagynehezen mert már tükör nélkül nem olyan egyszerű látni magam odalenn :-D de akkor 2héttel szülés elött gondolom nem lehet probléma
2012. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!