Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Viszonylag nagy a hasam! Tippeket szeretnék kérni, hogyan oldható meg egyszerűen a "lenti" területek borortválása /kozmetikushoz nem akarok menni/?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdd meg a párod!!
2009. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a párom borotválta le elég jól.Gyakorolunk egy kicsit mire eljön a szülés. A végére elég jól belejött.Én lefeküdtem az ágyra törülköző volt alattam , bevittük a lavór vizet a szobába és ő ügyködött majdnem egy órán keresztül.31 hetes km.
2009. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjem dolga volt. (Azóta is szereti csinálni)
2009. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De vlami más ötlet?
2009. júl. 12. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én tükörrel szoktam! Leülök az ágyra és elém a nyg tükör meg egy kissebb is! Így sem egyszerű de sokkal könnyebb mint állva!Nekem ez bejött! De már azért nem olyan könnyű mert 35 hetes vagyok! Probáld ezt meg:)! Üdv 35 km
2009. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Egyet értek az elöttem szólóval......TÜKÖR:) és az ágy szélén ülve:))Nekem a párom nem csinálja meg és valahogyan meg hát meg kell:)

Boldog babavárást és sok sikert:)))

34 hetes km

2009. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anno 3 éve úgy csináltam,hogy keresztbe fordulva guggoltam a kádban és tükörrel,vagy tapogatva "vakon" borotváltam magam.Apa is csinálta,míg kényelmes volt fürdeni,de mikor már csak tusra vágytam,akkor magamnak borotváltam.Én azóta is így csinálom,guggolva,és elég jól le tudom húzni,ha nem nézem akkor is.
2009. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 32 hetes vagyok hatalmas pocival:-) Ugy probálom megoldani hogy állva,abba a magasságba magam elé teszek egy tükröt és az egyik lábamat pedig felteszem egy 30-40 cm magas kis székre. Már igy is kezdem nehezen elérni de azért még sikerül.:-)

Boldog babavárást!

2009. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!