Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek holnap már tesztel...

Szerintetek holnap már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Február 2 -án volt meg a menstruációm 18-án az ovum eggyütt voltunk időben.Eddig még nem jött meg a menstruációm.Mit gondoltok holnap már kimutatja?jah és ha úgy csinálnám hogy a reggeli első vizeletet elteszem avval még később tesztelhetek?Csak azért mert a tesztet is holnap venném.
2015. márc. 4. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen vizeletből csinálod egyébként. A legjobb tényleg a reggeli első,de ha terhes vagy akkor ki fogja mutatni a nap többi szakában is. Nekem is este lett pozitív. És szerintem még várj vele. Mert nekem is 4 hetes volt amikor halvány pozitív lett. Ha kiszámolod legalább 10-12 nap amíg vándorol a petesejt meg beágyazódik. Az elmúlt 1-2 napban lehetett vége a beágyazódásnak,szóval még legalább a jövőhét végét várd meg.
2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szia. Szerintem kimutatja akkor holnap a 15.dpon leszel ha jol szamolok. Vicces,nekem febr.1en jott meg es 20an volt az ovum.Pentekre nem varom. Mar alig birok magammal. :) ha eleg erzekeny tesztet veszel szerintem nem kell eltarolnod a reggeli elsot,csak ugyelj ra h lehetoleg ne igyal sokat teszt elott par oraval, h ne legyen tul"vizes" szurkolok. Ird majd meg mi lett.
2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz de ha varni szeretnél biztos eredményre, akkor inkább 4-5 nap múlva tesztelj.
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
vegyél 50db tesztet,és tesztelj minden nap,így biztosra mehetsz
2015. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már nem igazán bírok várni,holnap tesztelek,lesz ami lesz :) 50 -et biztos nem veszek max2-őt hogy ha nega tudjak ismételni pár nap múlva.Holnap írok mi lett az eredmény.
2015. márc. 4. 21:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy tutira kimutatja!!!

Nekem Febr. 3.-a volt az utolsó menzesz és most a nemvárt előtt 4 nappal teszteltem halvány pozitívat,tegnap a nemvárt napján meg erős pozitívat.

Szóval várom az eredményt....

Pisilj egy tiszta valamibe és tedd el nyugodtan semmi baja nem lesz és abbol jobb tesztelni.

2015. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok!Boldog babavárást! :)
2015. márc. 4. 21:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :) Írtam a 4-5 napot de ki kell holnap is mutatnia, max nem lesz erős a csík de a halvány pozitív is pozitív. :) Későbbi peteérés miatt van hogy később pozitív csak a teszt ezért még nem kell elkeseredni akkor se, ha holnap mégse mutat semmit.


Én is kettesével vettem a teszteket de a másodikkal már csak azt kellett nézni, hogy erősödött-e a csík, ha már egyszer megvettem. :)

2015. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Valaki írta hogy írjam meg mi lett a teszt eredménye.Pozitív lett! :)
2015. márc. 5. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2015. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!