Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell tüneteket érezni?...

Mikor kell tüneteket érezni? Normális az, hogy semmi tünetem nincs még? Mikor kell jelentkezni a tünetnek!?

Figyelt kérdés

Van 2 szép erős pozitív tesztem és ma van a nemvárt utáni 2.-3. nap de semmi terhes tünetem nincs.

Sokaknál azt olvasom,hogy fáj a cicijük,hányinger stb.Nekem semmi tünetem.

Ez így jó ?!


2015. márc. 5. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó:) Én 17 hetes vagyok most, minimális mellmegduzzadáson és gyakori pisilésen kívül semmilyen tünetem nem volt idáig, meg persze most kezd nőni a hasam:) Ha szerencséd van megúszod te is minden rosszullét nélkül, de még csak most kezdődnének amúgy is a tünetek ha lesznek egyáltalán. Ha nem lesznek örülj:)
2015. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy legyenek tünetek. Az is lehet, hogy egészen más, nem tipikus tüneteid lesznek.
2015. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igy van, raadasul barmikor jelentkezhetnek, akar az is lehet, hogy holnap ugy kelsz, vagy egy honap mulva, sose lehet tudni :) de az is normalis, ha nincs semmi, nem ezen mulik a baba egeszsege :) boldog babavarast
2015. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második terhességem...az első tünetem 15 hetesen az volt, hogy megmozdult a babám. Addig fel sem tűnt volna hogy babát várok. Az elsőnél sem volt semmi. Nyugi! :)
2015. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm!!!!!!

Olyan boldog vagyok....el se hiszem!!!!!!!

2015. márc. 5. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne várd! :)


Nemvárt utáni 2.-3. nap csak annyit éreztem, hogy az a tipikus mellfájdalom ami mindig jelentkezett menstruáció előtt, elkezdett enyhülni. Semmi problémám nem volt, vigyorogva nézegettem a pozitív tesztjeimet...Az ötödik hét körül kezdett el fájni a mellem ami egyre szörnyűbbé vált a napok múlásával.

Nah de ne aggódj! Az 5.-6. hét körül rettentő hányingerrel keltem, és azzal is feküdtem! Egyszer sem hánytam, pedig néha már azt éreztem, hogy talán megváltás lenne. Enni is alig bírtam, csak akkor csillapodott kicsit(!) az érzés amikor feküdtem (de néha még akkor sem).

Ma vagyok 8+2hetes, a hányinger enyhült de nem múlt el, a mellfájdalom még jelen van, estére pedig úgy felpuffadok mint aki megevett egy dinnyét. :)


Élvezd ki ezt a kis időt még, amíg tünetmentes vagy, de kívánom, hogy a kínzóak ne jelentkezzenek nálad! :)


Boldog babavárást! :)

2015. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!