Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-12 hét körül ráérek felkere...

10-12 hét körül ráérek felkeresni a védőnőt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Rá. Az én orvosom kifejezetten azt javasolta, hogy a 12. heti UH után keressem csak fel a védőnőt. Végül ez 1 hét betegség miatt csak a 14. héten történt meg. Nem csináltak belőle problémát.
2015. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont betöltöttem a 13 hetet amikor felkerestem ,a 12 hetes uh után.Azonnal megkaptam a beutalókat a vér-vizeletvételre, el is intéztem.Elég volt akkor semmiről nem maradtam le, nem volt gond hogy nem előbb mentem.Mivel volt már két vetélésem, azért is vártam a 12 hetes uháig, és akkortól akartam a hivatalosság tenni a terhességemet.
2015. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a 12 hetes uh után mentem hozzá.Nem volt semmi gond.
2015. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En 16 hetesen jutottam el a vedonohoz. Nem szandekosan, csak igy alakult. Nagyon bteg voltam, sokaig lazas meg nathas voltam, meg rengeteget hanytam, szoval keptelen voltam barhova is menni, de semmi problemat nem csinalt belole a vedono. Ugyhogy igen, raersz :)
2015. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem is akart az orvos hogy 9 hetnel korábban menjek. 10 hetesen megyek ma.
2015. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ráérni lehet, de inkább 10 hetesen keress fel, mert ilyenkor kapsz fontos beutalókat az orvostól a vizsgálatokra stb.. és gondolom nem akarsz rohanni mindenféle vizsgálatra.
2015. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És kaptam egy viteletvetel beutalót. Vérvétel majd vagy 16 hetesen.

Azért 12 hétig legalább azért kéne elmenni, hogy legyen kiskonyved a genetikai uh-ra. De 10-11 hetes korig ráér.

2015. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik genetikai uh-n sem kértek kiskönyvet, pedig több helyen is voltam, sehol sem kérték. A védőnő töltött ki mindent utólag a leleteim alapján
2015. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!