Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ennyi tápanyag a babámnak...

Elég ennyi tápanyag a babámnak? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, rettenetesen kínoz a hányinger.

Reggeli: folsav tbl. Terhes vitamin tbl., natur joghurt reszelt gyömbérrel.

Tizórai: modzarella sajt.

Ebéd: zöldségleves, párolt zöldség, 1/2 l. tej. KaKalcium, magnézium tabletta.

Uzsi: halkonzerv

Vacsi: zöldségleves, főtt tojás. C vitamin, q10, halolaj, lenmag, jód kapszula.

Este: 3 cs. Makuka, mogyoró, pisztácia.

Annyi mindent kellene még ennem de más nem esik jol. 4 hete egy gyümölcsöt nem ettem. :(

Elég ez a babának?


2015. márc. 5. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
huh nem is tudom,de egy kis husit azért ha tudsz vigyél be.párolt csirkét szerintem nem hánynál ki
2015. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meghalnék ha hust kellene lenyelnem. És nem vagyok vega. :(
2015. márc. 5. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhes vitamint mindig este célszerű bevenni! Kevésbé okoz hányingert...
2015. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, Ennyi elég sztem 7 hetesen. De néha valami főzelék vagy tartalmasabb leves mindenképpen kellene, ha már a husi nem csúszik.



Viszont a kalcium és magnezium egyutt nem jó. Gátolják egymást a felszivodasban. 3 óra különbséggel ajánlott bevenni.

2015. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég. Az anya szervezetének néhány hétre van tartaléka. Sokan vannak rosszul az első időkben. Én egyik terhességemnél hetekig csak paradicsomlevest és narancsot tudtam enni, azt se túl sokat. Terhesvitamin fel sem merült, hogy benn marad. Barátnőm pedig 6 hónapig szinte narancson élt. Persze ez nem követendő példa, de teljesen normális, ha az első trimeszterben azt eszed, ami jól esik.
2015. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez azért megnyugtató. 10 hetesen nincs hányingerem de az étvágyam nulla én meg nem vagyok az eroltetes hive. Max kétszer eszek és akkor is keveset mert nem megy több. Én meg nem keresem a hányingert, kaptam eleget eddig 9 hetes koromig.
2015. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!