Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még reményem? Múlt hét...

Van még reményem? Múlt hét csütörtökön az orvos 7mm-es petezsákot mért, de sem embriót sem szikhólyagot nem látott.

Figyelt kérdés
Hivatalosan 7hetes lennék, de kb. 32 naposak a ciklusaim. A baj az, hogy már több, mint egy hete barnás foltokban vérzek. Orvos egyáltalán nem biztatott semmi jóra. Sőt... Pénteken kell kontrollra menjek. Szerintetek még lehet reményem egy egészséges kisbabára?
2008. aug. 25. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e még remény. Ezt inkább orvos fogja tudni nked megmondani. Én annyit tudok neked mondani, hogy 5 hetesen nekem 12 mm-es volt a petezsák, s egy héttel később már szívhangja is volt a 4 mm-es babának.

Barnázni én is barnáztam egyébként az elején. Kaptam rá gyógyszert. Az orvos engem sem bíztatott semmi jóval...


Ha sikerül most, az klassz, de ha mégsem, akkor is jól van ez így. A Természet a nagyon beteg babákat nem engedi tovább fejlődni. Drukkolok neked, hogy minden úgy történjen, ahogyan a legjobb.

2008. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barnás vérzést nem tudom szerencsére, de nekem pl. tutira a 27. napon volt p.é-em, így a hivatalos 7. héten még csak a petezsák látszódott. Rá 2 hétre már a Babóka is :) Szóval ne aggódj, drukkolok!
2008. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Segítettetek még erősödni a reménykedős oldalamnak :) Köszi!
2008. aug. 26. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

nemtudom olvasod e még de nem hiszem

sikerült a baba?

2010. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen olvasom :), de sajnos az a bébi nem maradt meg. Viszont azóta már meg is született a kislányom, aki kárpótol mindenért.
2010. aug. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!