Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalhatott a babám?

Esztu81 kérdése:

Elhalhatott a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előrebocsátom,fogok menni dokihoz,de ma vasárnap van,és őrlődöm. Késett a mensim. Pontosabban 25-én kellett volna megjönnie,de előtte 21-én vérezgettem 3 napon át. Bíztam benne,hogy ez a beágyazódás jele. Tesztet is csináltam az 5. héten,kettő is pozitív. Ma nem tudom miért,de úgy éreztem,még egyet kellene. Elvileg hat hetes lennék. De ez negatív. Mondjuk napközbeni vizelet,és rengeteget iszom,akár hígabb is lehet. Nem véreztem,nem görcsölök,de most attól tartok,hogy elhalt a magzatom. Dokim azt mondta,a a10. hétnél ne menjek hamarabb,időpontot is oda kaptam. De ha elhalt mégis,nem lesz ebből baj? Addig még három hét van míg dokihoz jutok.



2015. márc. 8. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ez erős kifejezés


ha nem történt beágyazódás, bármi, azt nem úgy kell fogni, hogy meghalt egy baba..


hanem ez émiai terhesség volt, a szervezet, a természet megoldotta, kétlem hogy lehetne ebből baj

2015. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*kémiai
2015. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
5. hetesen petezsák és szikhólyag van 6.héten szívhang van.ha elhal a magzat,akkor elvetélsz és ellenőrizni kell,hogy minden kijöjjön,mert az elhalt magzat káros és halálos is,kismamára nézve.babádal semmi baj nincs
2015. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
reméljük nincs baj és csak a teszt tévedett. én elmennék másik orvoshoz,ha nem ragaszkodsz hozzá,furcsa,hogy 10.héten menj. 7hetesen már volt szívhang,megnézte minden rendben van-e,meg adta a beutalókat fogászati szűrés,labor,ide-oda. azt nem tudom ennyi időnél lehet-e baj,később már vérmérgezést okozhat,de nem tudom mikortól.
2015. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat,harmadik. Véletlenül húztam le a válaszod. Ne haragudj! Pozitívra akartam kattintani.

Holnap Felhívom a dokit,hogy nem nézne-e meg,amikor ügyeletben lesz. Hátha...

2015. márc. 8. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Reméljük nincs baj. De azt azért leirom hogy a hcg nem azonnal ürül ki. Lehet a vérzéssel is lehetett egy vetélés, utána pozitiv teszt nem kizáró ok mivel ürül azért a hcg egy darabig. Az utolsó tesztre elég idő el is telhetett. De lehet csak a teszt rossz volt és van egy elő terhességed. Sztem is próbálj előtte dokihoz menni, legalább hogy megnyugodj. Nem értem a dokidat. Értelmetlen addig várni és veszélyes is ne adj isten ha olyannal csinálja akinek méhen kívüli terhessége van.
2015. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet csináltál??

Mert képzeld én a minap kíváncsi voltam és csináltam egyszerre 2 tesztet,mind 2-t ugyan abból a pisiből...ugyan abba az időpontba!!

Az egyik x-epil (25.-s) a másik vaterás (10.-s) teszt volt és a vaterás nagyon nagyon halvány lett míg az x-epil full erős pozitív.

Minden teszt más és másmilyen érzékenységű,szóval én azt mondom csinálj egy másik tesztet reggeli pisiből.

2015. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát a teszt nevére már nem emlékszem,de mindhárom ugyanaz a fajta (dm ben lehet kapni,zöld doboz egy smily van rajta). Az első kettő egy nap halványan pozitív a nem vár mensi elmaradásának 5. napján,ez volt 5 napja. Most pedig neg.. Hívtam a régi öreg dokimat,holnap megnéz,de nem esett kétségbe,szerinte nincs gond.
2015. márc. 8. 13:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a teszt nevére már nem emlékszem,de mindhárom ugyanaz a fajta (dm ben lehet kapni,zöld doboz egy smily van rajta). Az első kettő egy nap halványan pozitív a nem vár mensi elmaradásának 5. napján,ez volt 5 napja. Most pedig neg.. Hívtam a régi öreg dokimat,holnap megnéz,de nem esett kétségbe,szerinte nem erről van szó.
2015. márc. 8. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Hátha csak a koncentráció volt a pisiben ami miatt nem lett halvány mint a másik kettő. Az jó ha megnéz holnap a doki, addig csak találgathatunk sajnos :( drukkolok!
2015. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!